İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ticket sistemi tavsiyeleriniz(satisinizda olabilir)

KamU

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar güvenilir bir ticket sistemi istiyorum kesinlikle bir açık olmayacak en ufak bi hataya tahammül olmayan bir firma için istiyorum

tavsiyeleriniz nelerdir satmak isteyen arkadaşlardanda fiyat alabilirim Öm yerine buraya yazarsaniz sevinirim

tesekkurler

canner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
*kesinlikle bir açık olmayacak
hiçbrşey güvenli değildir.

KamU

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar sizlerin ne iş yaptığını bilmiyorum ama ticket sisteminde ölümcül bi açık olmayacağını sadece o açığın birini işten çıkarabileceğini biliyorum öneriniz vs varsa alıyım yoksa cevap yazmazsanız sevinirim

buranın geyik yapılan bir forum olmadığını düşünüyorum...

tesekkürler

edit : PM lere cevap yazıldı.. başka arkadaş varsa ilgilenen tekliflerleri ve ya önerileri bekliyoruz

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Her scriptte %0000000000000000000.1'den daha düşük de olsa açık payı vardır.Hiç kimse benim scriptimin heklenmesi imkansız diyemez.Diyen yalan söyler.

Eğer profesyonel birşey düşünüyorsanız size tavsiyem kesinlikle Kayako'dur.

www.kayako.com olması lazım adresi de.Fiyatı biraz yüksektir ama gerçekten o fiyatı hakediyor.

KamU

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tesekkur ederim @bilhost

yazilimin hatasi konusunda hemfikirim sizlerle kesinlik kelimesi yanlış anlaşılmıs sanırım güvenilir bir script olması onemli diyelim o zaman

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5