İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tık almadan para kazanılıyor mu ki ?

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
xxx 239 0 0,00% US$ 0,02 US$ 0,01

herhangi bir tık almamışım, ama 0,01$ kazanç var diyor. hayırdır inşallah :)

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
belli bir gösterimede cuzi bir ödeme alıyorsun.

tık almasanda böle tablolarla karşılaşabilirsin.

welldone

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet öyle bişey var gliba. bendede gün boyu tık olmuyor ama .0.02 geçiyor bazen :)

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya ben de adwords reklamına telefon yazanlara kıl oluyorum. Tıklama ihtimalini düşürüyor insanların ne webmaster'ın işine geliyor ne google'ın sadece reklamverene yarıyor google'ın yasaklaması lazım 2 satır içine tel yazılmasını. Niye bu konuya bunu yazdığımı da bilmiyorum okurken bu aklıma geldi :)

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,
Belirli bir gösterimde tık olmazsa bile bir nevi yer hizmeti olarak bu rakam çıkıyor. zaten komik bir rakam.

romsage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kanalların kayıt olmadığı bir adresten tık almışsındır.

örneğin siten aaa.com ve google kanallarında o varsa o siteden tıkları görürsün.

ama birde bbb.com varsa ve kanallarda kaydı yoksa. oradan tık gelince, tıklandığını görmezsin ama para gelir. die biliyorum.

Hostmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

örneğin siten aaa.com ve google kanallarında o varsa o siteden tıkları görürsün.

ama birde bbb.com varsa ve kanallarda kaydı yoksa. oradan tık gelince, tıklandığını görmezsin ama para gelir. die biliyorum.

Kanal kaydı yoksa tıklar ve sayfa gösterimleri gözüküyor yine.

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37

kanalların kayıt olmadığı bir site yok, ki bu kanal tek bir sitede ekli.

HoGGeT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bunun sebebini ben de merak ediyordum
arkadaşların söylediği yer hizmeti olayı çok mantıklı geldi bana

sibersonic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam,
Bunun nedeni eğer bir reklam veren sizin sitenizse "Bu sitede reklam ver" seçeneğini seçmiş ise tıklama başına değil gösterşm başına para alırsınız.

Bunu raporlarda görebilirsiniz. Rapor alırken "individidual ad" yani rsayfa için değil reklama göre göster seçeneğini seçin.

( Ben ingilizce kullanıyorum)
Ayrıca aşağıdaki seçeneğide check edin
Show data by targeting type - contextual or site [?]

Böylece Hedeflenene göre rapor alabilirsiniz. Raporda ya Contex yada Site olarak gözükür.

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Selam,
Bunun nedeni eğer bir reklam veren sizin sitenizse "Bu sitede reklam ver" seçeneğini seçmiş ise tıklama başına değil gösterşm başına para alırsınız.

+1

adwords e login olduğunuz zaman SİTE HEDEFLİ reklamda oluşturabiliyorsunuz.

bu seçeneğe tıkladığınızda reklamınızı yazdıktan sonra kategori seçiyorsunuz ve kategori ile ilgili siteler listeleniyor oradan seçiyorusnuz ve 1000 gösterime bir fiyat veriyorsunuz.

trichnosis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
adsense gösterim başında da para veriyor . senin gördüğün para odur

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5