İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

tık başı 0,01 ytl kazancın %2 si

yakamoz01

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar yeni gördüm forumda arattım bulamadım
http://www.kitapdostu.com/affiliate_what.asp

AÇIKLAMALAR

Satış Ortaklığı Kitapdostu.com ile yapacağınız özel bir anlaşma ile kendi sitenizden Kitapdostu.com ürünlerinin tanıtımını yapıp satışlardan komisyon almanızı sağlayan bir sistemdir.

Kendi web sitenizde yapacağınız genel Kitapdostu.com tanıtımları ya da ürün tanıtımlarına tıklayıp Kitapdostu.com' e geçiş yapan ve sitemiz üzerinden sipariş veren kişilerin alışveriş tutarlarının %2'si size ödenir. Ayrıca her üyelik başına 0,02 YTL hesabınıza geçirilir.

Buna ek olarak sitenizden giriş yapan ve Kitapdostu.com'a üye olan kişilerin bir yıl boyunca yapacakları tüm alışverişlerde de size tutarın %2 'si ödenir.

Ortaklık sözleşmesi onaylanan ortaklarımızın sözleşme tarihinden itibaren 1 ay içinde en az 2 sipariş göndermeleri halinde tıklama komisyonlu ortak olmaya hak kazanırlar. Tıklama komisyonlu ortaklarımız sayfalarından gönderdikleri her ziyaretçi için 0,01 YTL kazanırlar. Tıklama komisyonlu ortaklığa hak kazanan ortaklarımız bu haklarının devam edebilmesi için her ay en az 1 sipariş göndermeye devam etmeleri gerekmektedir. Aylık sipariş gönderimi devam etmeyen üyelerimiz tekrar üyelik komisyonu almaya devam ederler.

Sipariş gönderen ortaklarımızın tıklama komisyonlu ortaklığa geçmek için [email protected] adresine bir dilekçe ile başvurmaları gerekmektedir.

yazıyor. alıntıdır. kolay gelsin. ben denemedim.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Ortaklık sözleşmesi onaylanan ortaklarımızın sözleşme tarihinden itibaren 1 ay içinde en az 2 sipariş göndermeleri halinde tıklama komisyonlu ortak olmaya hak kazanırlar.

Yukarıdaki ayzı bana biraz saçma geldi. önce ürün sat sonra 0,01 vericem diyor saçma bence

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
scriptte hem açık var (bir ara vardı, hala var mı bilmiyorum), hem de karsı tarafın bu ise verdiği "önemsizliği" belirtiyor. bu isi gerçekten hakkıyla yapmak isteyen firma hazır script kullanmaz. dikkat edin, bütün yazılar aynıdır o scripti kullanan sitelerde. aldık scripti kurduk, bizim de satıs ortaklığımız var diyorlar. o is bu kadar kolay değil.

oneself

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
scriptte hem açık var (bir ara vardı, hala var mı bilmiyorum), hem de karsı tarafın bu ise verdiği "önemsizliği" belirtiyor. bu isi gerçekten hakkıyla yapmak isteyen firma hazır script kullanmaz. dikkat edin, bütün yazılar aynıdır o scripti kullanan sitelerde. aldık scripti kurduk, bizim de satıs ortaklığımız var diyorlar. o is bu kadar kolay değil.

kesinlikle katılıyorum ..

aslında bu gibi site ve gereksiz siteleri bir listede toplasak :))
fena olmaz kara liste gibi ..

ya da var mı buralarda böyle bi kara liste .. bakalım kimler nasıl neden kararmış :)

yakamoz01

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kesinlikle katılıyorum ..

aslında bu gibi site ve gereksiz siteleri bir listede toplasak :))
fena olmaz kara liste gibi ..

ya da var mı buralarda böyle bi kara liste .. bakalım kimler nasıl neden kararmış :)

valla çok doğr bir kara ve beyaz liste hazırlayıp ayrıntılarıyla yazaıp admin abi de sabitlese ne kada güzel olur. hatta süper olur

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5