İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tık başı minimum 0.50$ kazanmak istermisiniz ?

wade06

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
1 Adet adsense hesabı karşılığı kendi tekniğimi açıklıyorum . Sana nasıl güvencem diyenler için resimleri ve önceden actıgım konu linklerini ekliyorum .

889k.jpg

88b1.jpg

Buda benim adsense kazancım ..

Adsense 1 tık = 1.44 $

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Hocam bu tıklar mart ayına ait olduğuna göre, o ay sonunda aldığın ödeme dekontunuda koyarsın artık, tabi ban yemediysen ? (O zaman işte bir sürü müşterin çıkar ;) )

wade06

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
resimleri almadım ödeme aldıgıma dair . Şu güne kadar hep bu hesabı kullanıyordum ama geçen gün kendi hatam yüzünden ban yedim . Acil ihtiyacım oldugu için böyle bir yola basvurdum . Mesela hem birkaç kişi para yüzü görsün hemde benim ihtiyacım görülsün :) Ban konusuna gelince ws'de 2 yıldır takılıyorum 1 yıl kadarda süper moddum ordan ve burdan çok sayıda kişi nickimi tanıyordur eminim . Ona ragmen güvenilmeyip ban yersekte canları sağolsun :)

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Ban yemek derken, adsense hesabınız ban yemediyse ödeme dekontunu ekleyin dedim, o tıkları aldığınız mart ayı sonuna dair.

Ödeme alamadan bann yemişsiniz sanırım ?

Forumdan bann yemekle ilgili bişey demedim ben, zaten ben yetkilide değilim ne bu forumda nede başka bir forumda, onu nerden çıkardınız anlamadım üstadım...

Ekleme: Amacım konu baltalamak değil, ama hesap bann yiyorsa bu sır bi işe yaramaz. Eğer legal bi yöntemse, o zaman elimde fazla adsense hesabım var onu verebilirim. Ama kendi hesabımdan olmak istemiyorum durduk yere, şuan akmasada damlıyo.

wade06

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Hesabım kendi hatam yüzünden yeni ban yedi yoksa ocak 2011'den beri ödeme alıyorum :) günlük 6-7 $ civarı bir kazanc ortalama ayda 200$'ün altına düşmedi ..

erhana

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hocam bu tıklar mart ayına ait olduğuna göre, o ay sonunda aldığın ödeme dekontunuda koyarsın artık, tabi ban yemediysen ? (O zaman işte bir sürü müşterin çıkar

katılıyorum ve eklıyorum ney yuzunden hatan neydıde ban yedın kı

wade06

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ws'den bir kişi hesap saglayacagını söyledi . Teknikleri yanlız ona anlatcam . İlgilenenlere teşekkürler ...

Ekleme: Ek olarak isteyenlere 3-4 kez minimum 0.50$ tıklamalardan yapabilirim . Maksat kendimi kanıtlayım ...

ferdii

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Yabancı Sitede İse Normaldir Tık Başı 2.60$ Aldığım Oldu..

cilginsolist

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
ws'den bir kişi hesap saglayacagını söyledi . Teknikleri yanlız ona anlatcam . İlgilenenlere teşekkürler ...

Ekleme: Ek olarak isteyenlere 3-4 kez minimum 0.50$ tıklamalardan yapabilirim . Maksat kendimi kanıtlayım ...

Benim oyun sitemde bir deneme yaparmisiniz cok merak ettim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Sitenin Adresini Pm Atarsanız Sevinirim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5