İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tık başına 0,03 dolar

R

Reignman

Misafir
ödeme türleri içinde paypal olsaydı, düşünürdüm doğrusu.

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
üzerinden üye oldum ama ödeme alıcazmı kurallar ne ne nedir lütfen bilgi verin arkadaşlar ingilizcemiz iyi diil

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
türk ip leri sayıyorlarmı demiş arkadaş...yineliyim ;)

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Hocam site hic ciddi gorunmuyor yaf . Ne gizlilik politikası ne hakkımızda kısmı hiçbişi yok. FAQ kısmı bile yok ki bişeler ogrenelim program hakkında.

üstelik ismi bilem calıntı :)

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hocam site hic ciddi gorunmuyor yaf . Ne gizlilik politikası ne hakkımızda kısmı hiçbişi yok. FAQ kısmı bile yok ki bişeler ogrenelim program hakkında.

üstelik ismi bilem calıntı :)

FAQ Manage Account kisminda var amapek birseye benzemiyor. Neyse zaten cok düsük veriyor.

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
böyleleri direk forumdan banlansa nasıl olur bence çok iyi olur elde adam gibi çalışan sponsor kalmadı be

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Benim mesajimla hangi mod oynuyor merak ettim. Ben akon un degil basligi acan kisinin mesajini reply yapmistim.
Madem yapiyorsun düzgün yap isini MOD. Editledigin zaman editledigini belirt. Yöneticilik böyle yapilir

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site hünüz yeni sayılır 04/08/2006 da register edilmiş domain,bana güvenilir gelmedi doğrusu...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5