İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

tık başına 50.000 tl

M

malatyasporlu

Misafir
arkadaşlar size yepyeni bir aff. sistemi öz kur web adında bir host firması tık başına 50.000 veriyor..ödeme yaparmı yapmaz mı bilmem bi bakın isterseniz

www.ozkurweb.com

bence güvenilir değil ama siz bilirsiniz..

tanıtması benden..

G

guajira

Misafir
deneyelim görelim. omnweb.netten sonra hostcular bu işe el atmaya başladı demek.

M

malatyasporlu

Misafir
ha ayrıca satış komisyonuda var kitapyurdu gibi hem tık hem satış komisyonu ğer ödeme yaparsa türkiyenin 1 numaralı aff. sistemi olur

G

guajira

Misafir
şimdilik confirmation maili gelmiyormuş. yetkiliyle konuştum yarın değişikler yapılacakmış.

M

malatyasporlu

Misafir
:eek:Allah Allah ben üye oldum sitemde yayınlıyorum bile :) con. mailde gelmedi direk girdim....

P

Parae

Misafir
Sadece gelen tıklamalar yazıyor ... Ne kadar kazanıldıgı yazılmıyor ... bu baya bir eksiklik !

(gerçi tıklamaları hesaplayarak kendimiz ne kadar kazandığımızı bulabiliriz )

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
atakan_s hiç bir şeyin garantisi yoktur... yapabileceğin tek şey denemek ve görmek...

M

malatyasporlu

Misafir
muratozcirpici' Alıntı:
atakan_s hiç bir şeyin garantisi yoktur... yapabileceğin tek şey denemek ve görmek...

aynen !

-> ayrıca bu site legalpara gibi her hafta tahmin yarışması düzenliyor doğru tahmin eden 1 kişiye host paketi hediye ediyor...

B

besiktaslim

Misafir
Title:
ad:
soyad:
şirket:
web sitesi:
Email: *
adres:
İlçe:
Ülke:
Tel:
Fax:

kullanıcı adı: *
Şifre: *

açıkçası kayıt sistemini gördükten sonra vazgeçtim ben ciddi olsaydım bütün baş harfleri büyük yapardım. biri küçük biri büyük değil. :)

A

atakan_s

Misafir
Google'ın göndereceği garantidir mesela, o google çünkü. (Kurallarına uyduğunuz sürece tabi)

Ama ozkurweb de ne? Belki tanınmıştır da ben bilmiyorumdur kusura bakmayın cahilliğime verin derim bu durumda.

Belirtmek isterim ki onlara yalancı demiyorum, işi dürüstçe yapıyorlarsa helal olsun kazançları kat kat artsın. Ama güvenilmek için ne yapıyorlar bunu merak ettim.

M

malatyasporlu

Misafir
doğru rastgele tık siliyorlar bence güvenilir değil

üye olmayın derim ben

çünkü bende kaldıracam..

sallama bi siteye benziyor...

A

atakan_s

Misafir
malatyasporlu dikkat ettiğim ve beni biraz rahatsız etmiş bir durum var.
hangi sponsorla ilgili bir mesaj varsa, hemen referrer kodunla birlikte link veriyorsun, hiç araştırmıyorsun orası gönderiyor mu göndermiyor mu diye. Birisi çek geldi diye yazıyor (benim ya da başkasının mesajı) hemen referrer kodunla evet arkadaşlar bunun da güvenilirliği kanıtlandı haydi tıklayın üye olun şeklinde bir mesaj gecikmiyor.

Acaba ben mi gereksiz yere rahatsızlık duydum bu durumdan, yoksa yaptığın biraz fırsatçılığa mı giriyor?

Yanlış anlayıp gereksiz yere rahatsız olduysam özür dilerim şimdiden, burada hepimiz dürüst insanlarız ve düşüncemi saklamama gerek duymadım, anlayışla karşılayacağından eminim.

B

BizimMP3

Misafir
bende katılıyorum malatyaspor kardeş..

ref ver ama tıklanmak için birşeyler yapmasan daha iyi olur
Tıklayan tıklasın yani..

M

malatyasporlu

Misafir
evet öyle yaptım ve siz bu mesajı yazmadan dikketinizi çektiyse refimi kaldırdım...

davranışınızdan dolayı teşekkür ederim..

O

ozkur

Misafir
özkurweb yetkilisinin yanıtı

merhaba değerli arkadaşlar,
ben özkurweb kurucularından özcan beylan. ortaklık sistemimiz hakkında önce yazılan güzel ardından yazılan çirkin iddialar için yazmak zorunda kaldım. aslında yaptığımın ne derece yanlış olduğunu bilsem bile, çok fazla mail geldi yanıt yazmam için. ve zannedersem de bi daha buraya gelmiycem.

Genel konusmak istiyorum özele inip daha fazla olayların uzamasını istemiyorum. Daha 100 tekil ziyaretçi sayısına ulaşmamış sitelerden gelen günde 150-200 ziyaretçi oluyor. Bunları engellememiz yanlış mı?

Üye olduktan sonra giriş yaparak önemli açıklamaları okuyunuz. Sadece bannerlardan gelen hitlerin geçerli sayılacağından bahsediliyor. Kişi, foruma link koyuyor, 50 tık geliyor. Bannerla 5-6 tane bile gelmiyor. Hile yapan kendisi, suçlu olan biz.

İstatistiklere bakıyoruz, nerelerden nasıl tıklamalar geldiği yazılıyor. Pek çok hitinin nereden geldiği bile yazılmıyor.

Sakın yanlış anlamayın, olayları özele çekmeyin. Bu sistemde yaşanan sorunları dile getirdim. Ve başımdan geçen olayları anlatmaya çalıştım. İnanırsınız inanmazsınız üye olursunuz olmazsınız o sizin bileceğiniz bir iş. Hile yaparak gelen hitleri geçerli saymıyoruz, saymayacağız da...

Hepinize bol kazançlı günler diliyorum...

Özkurweb Bilişim Hizmetleri
www.ozkurweb.com

M

malatyasporlu

Misafir
sanırım bu iddia bana fakat benim sitemin hiti 50 100 değil onun için sadece kendi üstüme aldığımı cavaplayacağım... foruma yazmak yasak demişsiniz ozaman böyle bişey yoktu hatta hiç bişey yoktu sonradan bu kuralı koydunuz sonrada hitleri sildiniz..

ilk başta gerçekten iyi zannetmiştik

önce kurallar koydunuz

KURALLA GEÇERLİYKEN yolladığımız hitleri sildiniz..

sonrada SATIŞ ORTAKLIĞI bölümünü sildiniz....

sonrada tek bir siteden gelen hitleri sayacağız dediniz...

vede 3-4 gündürlü 2 tıkta duruyor anasayfada en 468 banneriniz olmasına rağmen

nasıl güvenebilirizki belkide ödemeye ulaştığımızda ödeme oranını yükselteceksiniz...

bir host firması için gerçek bir tehlikedir bu..

neyse teşekkür eder çalışmalarınızda başarılar dilerim...

sağlıcakla kalın..

E

emrecelebi85

Misafir
besiktaslim' Alıntı:
Title:
ad:
soyad:
şirket:
web sitesi:
Email: *
adres:
İlçe:
Ülke:
Tel:
Fax:

kullanıcı adı: *
Şifre: *

açıkçası kayıt sistemini gördükten sonra vazgeçtim ben ciddi olsaydım bütün baş harfleri büyük yapardım. biri küçük biri büyük değil. :)
Sakkın o siteyi kullanmayın o sitede çook fazla trojan var site'yi yapan kasten mi atmış yoksa daha sonradan mı gelme anlayamadım ama çok tehlikeli..Gerçi bilgisayarımda kaybedebileceğim fazla birşey yok ve gizli saklı olayım da yok diyosan dene ve görr...

Y

yarismalar.net

Misafir
Hiç bir yerde trojon göremedim. Ortaklık sistemi iyi olmayabilir ama başka türlü suçlamalar yapmayalım emin olmadan..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5