İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tık var Para yok???

linkvadisi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar son 3 günün raporunu kopyalıyorum..

25 Mayıs 2005 Çarşamba 93 1 1,1% USD 0,43 USD 0,04
26 Mayıs 2005 Perşembe 88 1 1,1% USD 0,00 USD 0,00
27 Mayıs 2005 Cuma 44 1 2,3% USD 0,00 USD 0,00

neden perşembe ve cuma gününe ait para yok ki?
tık sayısı 1 ama para 0 yazıyo

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
demekki tıklamalarda hile var hile tespit edince müşteriye o tık geri iye ediyor..

A

altar

Misafir
iyide sonuçta tüm tıklamaların hileli olması ihtimali yok.

Friday, May 27, 2005 838 44 5.3% $1.59 $1.33

bugunkuler normal gorunuyor benim.

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@altar

Google cok akillidir.

Ornek : Adsl kullanicilarimiz baglantilarini kesip cache yi silip hatta bilgisayari yeniden baslatip tekra tikliyor. Bu tiklari bir sure google sayiyor AMA GOOGLE Kullandigin explorer de yuklu olan plug-in leri versionu dil secenegini o an ki ekran boyutunu explorer in tam sayfa olup olmadigini tam sayfa degilse hangi px lerde baslayip bittigini kaydediyor. Eger 2 kez bu taktigi uygulamissan ve daha onceden bunu yapmissan google seni incitmeden kirmadan hevesini kursagina koymadan sana yazdigi parayi siliyor. Dikkat ederseniz google tiklari anlik yansitmiyor. Bir sure sonra yansitiyor. Bazilari tarafindan GOOGLE COK YAVAS denilsede google en mantiklisini yapiyor.

Sonuc olarak senin olayinda bir hile vardir ama sana hile olarak gelmiyordur. Dikkatli ol bence. Unutma ki emeginde gozu olan birisi seni oyle veya boyle adsense den arttirabilir. Her ne kadar da adsense bunun icin onlem almis olsa da adsense nin de tahamul edemedigi ve bir sure sonra ugrasmaktan sikildigi bir kesinliktir.

Iyi calismalar ...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5