İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tıkla Kazan, tıklama başına 1-5 cent

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
tık başı 1-5 cent arası veriyor. alertpay/e-gold/paypal/stormpay ödeme yapıyor. hergün 20-30 dk ayırsanız kendinize ayda 20-25 dolar kazanırsınız, para paradır...

üyem olursanız sevinirim :)
ÜYE OL

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
:)
ben oldum. Hayırlı olsun. 1 kerede tıkladım

R

Reignman

Misafir
Teşekkürler fakat ben anlayamadım, bu websitesi için kullanılacak bir sponsor mu, yoksa tıklayarak para kazandıran programlardan mı?

Syg.

R

reklamsitesi.be

Misafir
bu sadece tıklayarak para kazandıran paid to click olayından ben 3-4 gündür kullanıyorum(imzamda linki var zaten) 1.95$ var tek eksisi 25$da ödeme yapıyo

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
umarım sizin için zaman kaybı olmaz çünkü bu tür sistemlerin modası geçeli bi kaç sene oluyor..

ilkayuydu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
denemeden bilinmez. ama gönderirler diye umuyorum.olmasa da zaten bi zman aldığı yoq 15-20 dakikada arkadan tıklayarak sadce 0,5 dolar yaptim.tavsiye ederim. eğer üye olmak isteyen warsa aşağıdaki linke tıklayabilr

direk üyelik sayfası açılacaktır oradaki 3-5 kutucuğu doldurarak çok ta kolay üye olabilrsiniz. para nasıl gönderilecek bu bilgilerle derseniz onu gönderirken ayrı bi seçim yapıp ona göre bilgi weeriosunuz filan... önce bi 25 e gelinde :)

http://www.advertise-pays.com/index.php?view=join&ref=i.tatlici&

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5