İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

tıkla

M

mdozzy

Misafir
mrb!Ya herkes birşeyler yazıyooda çoğu fıs!Sen denedinmi bunu?cebine girdimi bişiler?

M

mdozzy

Misafir
dostum bu senin sponsorun formunun türkçesini gönderirmsiin zahmet olmazsa?

krake

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba ben bu sponsor siteyi bulalı 1 ay oldu,ve sadece 20günde 25 euro'yu geçtim,sitenize koyduğunuz zaman belki başkalarının tıklaması zor olabilir,insanlar bilmedikleri şeye niye tıklasınlar ki onun için eğer üyelerin varsa onlara email gönder sadece 100 üyen tıklasa al sana 10 euro ben ilk ödemeyi aldım,banka hesabına yatırıyorlar,ben ilk üyelerden olduğum için yatırıyorlar,türkiyede bu sponsoru kullanan çok az insan var,sende bir dene,zaten ödeme limiti çok düşük,kazanclı çıkacağına eminim forma gelince açıklaması altta

vorname=adınız
nachname=soyadınız
strase=adres
plz=posta kodu
ort=yer(örn;ankara/turkey)
url=web sitesi adresi http ile başla
email=email adresin
konto_nummer=hesap numarası
bankleitzahl=banka kodu
name des kontoinhabers=hesap sahibinin adı

form bu kadar önemli olan banka blgileri ,25 euro2yu geçince hesabınıza eklenecek aşağıdaki linke tıklayı üye olabilirsinzi

http://spezialreporte.de/blackbook/?9470

www.onlinepara.com

M

mdozzy

Misafir
sagolasın!Ben bunu katilkazan'da kullanmayı düşünüyorum sanrım daha mantıklı!Sende biliyorsundur sanırım katilkazanı?

krake

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Katşlkazanın ilk üyelerindenim zaten şu ana katilkazanda pek üye yok günde 2-3 tıklama ancak alıyorsun,fakat tanındıkça günlük belki 50-60 tane bile tıklama alabiliriz.Yeni bir sponsor site var kalpler.com bi dene ben daha denemedim ama pop-up ve tıklamayla çalışıyor,sitenin hitiyle doğru orantılı olarak kazanabilrsdiniz,her tıklama veya pop-up için 0,15 cent diyorlar,denemeye değer zaten 25 $ geçince yatıracaklarını söylüyorlar.Bu arada sitenin ismini verebilirmisin sadece bilgi amaçlı

M

mdozzy

Misafir
Mrb!Bende sitenin ekibindenim:)daha doğrusu fikir bana ait değil ama yardımcı oluyorum:)Bu sistemin tutacağına inanıyorum!bilmiyorum dahaönce forumda okudunmuda ingilizceeyede çevirdik siteyi!Yabancılarıda bekliyoruz artık!Ama şöyle birşey var insanlar sanırım biraz önyargılı!Adil olmayacağımızı düşünüyorlar yada işin bir hilesi olacağını ama bizimle bir alakaları yok sadece bir pazar yaratmış olduk biz!Herkesin alacak verecek davası kendi sponsoruyla!Birde şöyle bir durum var tamam siteyi oluşturanlar olarak biz elimizden gelen reklamı tanıtımı yapmaya çalışıoz sen şahitsin işte:)ama bunun yanında üye olan herkeste yapmalı bu tanıtımı bence!çünkü sonuçta herkes kazanacak başta kendisi!Hak veriyorsundur umarım!Görüşmek üzere!:)

H

hibrahim

Misafir
mdozzy sana katılıyorum ve aynı zamanda site yöneticilerine birkaç önerim olacak...

1)sponsor bölümü boş olanlar veya uygun olmayanları belli periyodlarla(mümkünse hergun) takip edilsin ki şu anda boş olan çok var..
2) uyeler birbirlerinin puanlarını görsün.
3)puanların görüldüğü yerde sponsorlarda listelenebilir..
4)üyelerin sponsorlarına sizin tıklatmanız güzel değil böylece -20 ye kadar tıklama alabiliyosunuz.mesela benim elimde olsa - deki birine tıklamam ama sizin bu sisteminiz sayesinde tıklamak zorunda kalıyorum...
5)referal sistemi yapmışsınız ama çok kolay bi şekilde 10 tıklama kazanılabilir.bu eğer mümkünse şöyle değiştirilebilir. mesela refereriniz 10 tıklama yaptığında sizde 10 tıklama kazanacaksınız bundan sonrada yaptığı tıklamaların %25 i size yazılacak gibi..

6) siztenize benmi her zaman ulaşamıyorum yoksa hosting ile ilgil ibir sorunuzu mu var?
7) geleceği olan bir sistem heryerde paylaşırsak çünkü bence türkiyede bu işlerle uğraşan fazla kişi yok yarısı iyi.net forumundadır belkide daha fazlası...bu yüzen yabancılara ama nasıl?? bu konu hakkında bi fifkrim yok yabancı forumlara takılan arkadaşlar varsa site yöneticisinin hazırlayacağı veya kendi hazırladığı isterse içinde referer linki olan bir mesajı gönderebilir. böylece daha fazla üye toplayabilir sistem.

şimdilik bu kadar... hep birlikte daha iyiye...

++++
mesela şu anda sistem takıldı durmadan kendi linkime tıklatıyo böylece kendi kendime bana gelen tıklama sayısını artırıyo bende kapattım:) napıyım:) düzeldiği zaman devam edicem..

M

mdozzy

Misafir
Dostum iyi dileklerin ve önerilerin için teşekkürler!Dediğin hataların farkındayız arkadaşlarla düzeltmeye çalışıyoruz!Aynı zamanda sitenin grafiği ile e bir kaç eleştri aldık onuda düzeltmeye daha doğrusu hoşa giden bir şekilde karşınıza çıkarmaya çalışcağız!Sizler bize eleştirleriniz yada yeni fikirlerinizi sundukça daha profesyonel daha güçlü olacağımızdan kuşkumuz yok!Bizim güçlü olmamız demek hepimizin daha güçlü olması demektir:)!Tanıtım konusuna gelince Değişik yabancı webmaster forumlarına ilgi çekici başlıklarla yazıp tanıtım yapmaya çalışıyoruz ama bizim bilmediğimiz yada bulamadığımız kaliteli forumlar yada daha başka tanıtım yolları olabilir eğer bu konularda da hertürlü fikirlerinizi bizlerle paylaşırsanız seviniriz!Hatta tüm üye arkadaşlar daha öncede yazdığım gibi tanıtıma yardımcı olursa tahmin edilenden daha yüksek oranlarda kazanabilir herkes!
Kendi adıma ve diğer arkadaşlar adına Tekrardan teşekkür ederim!

H

hibrahim

Misafir
birşey daha söylemek istiyorum bunu yapmak çok zor olmasa gerek ufak bi kod.. kullanıcıya kendi linkini tıklatmayın...:)ben ztn tıklamış oluyorum:)

bire o anda sitedeki online kullanıcıları görebilelim..:)

M

mdozzy

Misafir
Geworben durch: Kontoinhaber: krake dostum bunlar nedemek?bide banka kodu dediğin nedir yaf?şube kodumu?

M

mdozzy

Misafir
çok sordum ama banka kodu nedir yahu?Şube kodunumu kastediyorlar?Bide bu üyelikte geworben durch dediği yerde bi numara yazıyor ben o kısmıda anlmadı çeviri yapıncada anlamsız geldi bu geworben durch meselesi bana!Bi el atsanızda bende üye olsam şu heriflere:)

krake

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba bu sponsorun bayağı ilgi görmesi beni memnun etti,kontoinhaber paranın yatacağı kişinin yani hesap sahibinin ismi,banka koduna gelince şube kodunu yazdım bi sorun çıkarmadı ve parayı yatırdılar,zaten banka adı belli ,hesap numarasına dikkat edin bu yere kartın üzerindeki numarayı değil gerçek hesap numaranızı yazın sorun çıkabilir,öğrenmek için en yakın banka şubesine gidip kartınızı gösterirseniz size hemen hesap numaranızı verecektir.,üye olurken geworben durch sizin bu sponsor firmadaki id kodunuzdur,başkalarını üyr yaparken referelli linkinizin uzantısında bu görülür,yani akınızda tutup tutmamanız o kadar önemli değil,alt üyelerinizi ise geworbene partner bölümüne bakarsanız en başta eğer üyeniz varsa onun id kodu görülür zaten 4 rakamlı ,bu kadar bilgi yeterli sanırsam.1 haftalığına forumdaki arkadaşlara cevap veremeyeceğim,bu sponsorla ilgili açıklamala oldukça yaptım,artık gerek görmüyorum üye olmak için bu li,nke tıklayım partnerprogramme für... ile başlayan yazıya tıklayın ve buradan üye olabilirsiniz.tüm arkadaşlara selamlar

http://spezialreporte.de/blackbook/?9470

bir de unutmadan şu jpds diye fir firma varmış bunu tavsiye edermisiniz,bundan ödeme alan varmı tıklama ücreti ne kadar ve vs.bunla ilgili biri detaylı açıklama yapabilirmi eğer yaparsa ve linkini bırakırsa üzerindeen üye olabilirim..selamlar

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
jpds yi ben tanıtmıştım ilk. ewt ödeme yapıyorlar hatta ödeme alan bir arkadaşın mailini yayınlayayım:
"65$ lik ilk çekim geçen hafta elime ulasti."

çeki bozdurduktan sonra cevabı:
"$62.64 lik ilk çekimi tahsil etmis bulunmaktayim. jpds ye devam :)"

H

hibrahim

Misafir
yer elması o firmadan ödemeyi alan arkadaşın hesabıda tl idi sanırım onu banka çeviriyo sen merak etme...

herbalife_tr popup açabiliyosun galiba tam bilmiyorum okumadım belki yasak olabilir ama değildir sanırım çünkü popup açtığında anlıyorlar ve 1 cent olan tıklama başına verdikleri para 0.70 lere kadar iniyo.... ama kodu ne dersen o başka heryerde bulabilirsin:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5