İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

tıklakazan.tkdan yediğimiz kazık hayırlı olsun!

M

malatyasporlu

Misafir
aranızda mtlaka şu türk sponsor yeni firma tıklakazan.tk yı bilmeyeniz yoktur

benim gibi üye olan arkadaşlara kötü haberim var

kazık yedik...

evet

olayı açıklıyorum

üye olanlar bilir para transfer bölümü diye bir şey var tıklakazanda

orada bu günlerde para transfer etmek isteyince değeri yazıp entere basınca

sayfa görüntülenemiyor yazısı çıkıyor.

bunu ilk başta bende yedim harbiden bi hata varda sayfa görüntülnemiyor yazısı çıkıyor zannettim..

hayır esasen o sayfayı site yetkilileri kendileri bilerek koymuş

kanıtı şudur..

benim ie browserim ingilizce

yani sayfada hata olunca türkçe sayfa görüntülenemiyor yazısı çıkmaz

ingilizce çıkar

bugün dikkatimi çekti ki yazı türkçe yani benim browserde ve tüm ingilizce browserlerde türkçe hata yazısı çıkmaz..

yani kısacası aldatıldık..

ingilizce browser kullanan arkadaşlar deneyebilir....

yediğimiz kazık vatana millete hayırlı olsun vesselam..

N

napolyon

Misafir
vay anasını be.
bisim türklere bak sen.
zaten sadece böyle şeylere kafamız basıyo ;)

neyse arkadaşım sana da geçmiş olsun

L

LiL_CaT

Misafir
allah kahretsin benim tanıdıgım heriflerde hep benim gibi oluyor.Helal olsun tiklakazan.tk admini dostum.hehehehe

M

malatyasporlu

Misafir
yok benim yarım dolarım bile yoktu

benim için sorun yokta

10 doları felan geçen ingilizce bilmediği için yabancı şirketlerle uraşmayan tüm umutlarını tıklakazana bağlayan arkadaşlarım var..

bir bardak soğuk suyu ben ısmarlarım :)

Türk Zekası olay bu..

eğer bu Zekayı Kullanabilseydik çoktan süper güç olmuştuk vesselam.

baldor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
abi zehir gibi zeka var bizde ya :)

bi yazı okumuştum, türk milletinin yüzde 1.7si süper zeka veya dahiymiş. yani sokakda gördüğümüz her 55 kişiden 1 süper zeka.

oha ya, kendimi garip hissetim

Cypher

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar peşin hüküm kiydirmeyin hemen.Tıklakazan admini en son e-gold accountunu hekerlere kaptırmıştı.Netice itibariyle e-gold accountunda ortalama 100 usd para varmış.Kendi başınıza geldiğini düşünün.Sanırım kendiside durumunu düzeltmeye çalışıor.Siteyi düzenleyip yenien çıkacaktır karşınıza.Kimse parasının gittiğini düşünmesin.Mutlaka ödenir.

M

malatyasporlu

Misafir
:) kardeş herşey ortada e-goldunu ister kaptırsın ister çaldırsın yinede ingilizce browserde Türkçe hata msjı çıkmaz

herbalife_tr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
TiklaKazan.TK 'nin Artık para ödemediğini Kaç ay önce ben siteye yazdım. Araştırma yapıp Konuları okusaydınız hiçte böyle olmıyacaktı. Kazıklanma hissinede kapılmayacaktınız. taha dostumun e-gold account u çalındıktan sonra nasıl ödeme yapabilirki. otomatik ödemede e-gold geçersiz olduğu için ödeme alamıyorsunuz. Ayrıca sanırım taha geri dönmeyecek. Ona ne cepten nede internetten ulaşabiliyorum. Çocuk cok güzel projelere imza atıyordu. Ama olmadı. İnşallah ileride Türkler olarak birşeyler yapıcaz. Tr_St dostum çok güzel ilerleme kaydediyor. Onu takip edin derim ben. Açtığı arama motorundan hiç reklam yapmadan geçen ay 300 dolar kazandı. Sizlerde neden birşeyler yapmıyorda sadece başkalarına para kazandırıyorsunuz anlamadım. Bana göre türk webmasterler bu konular üzerine yoğunlaşmalı ve yabancı şirketleri türklere muhtaç etmeli.

M

malatyasporlu

Misafir
ya kardeş bu bilerek yapılmış bir şey bir de diyosun kazıklanma hissine kapılıyorsunuz diye

acaba tıklakazandan ödeme alan var mı ?

herbalife_tr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dedigim gibi suan odeme kimse alamaz. onceden duzenli odeniyordu. hatta otomatik odeme sistemi kurulu oldugu icin hep odendi.

M

malatyasporlu

Misafir
zaten alan yokki :)

neyse benim pek param yoktu (0,068 $ )

önemli değilde diğerlerine geç.miş olsun...

pilawci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
malatyasporlu' Alıntı:
:) kardeş herşey ortada e-goldunu ister kaptırsın ister çaldırsın yinede ingilizce browserde Türkçe hata msjı çıkmaz

Bir de bu hata mesajına bi bakın ;)
http://www.anahost.com/SystemDown.swf

...

Ok. Bu espiri olsun diye koydum ama aklıma şu geldi (çok iyi insanım ya.)
404.html diye özel hata sayfaları oluşturup içinide birebir error sayfasında çıkna htmllleri koymuş olabilir. :eek:

taha22

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar ben Tiklakazan.TK admini meşhur taha:))
Bir süredir tatildeyim ve siteyle ilgilenemiyorum
ekim itibariyle TEKRAR otomatik ödemeye geçeceğiz. Umarım kimseyi fazla üzmemişimdir. Sabrınızdan dolayı teşekkürler...

Cypher

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hahaha yabancılar 35-40 usd ye satarken Taha kendi otomatik ödeme sistemini kurdu.Bu bile yeter.Ayrıca tahanın türklere ödeyeceği miktarda 15-20 usd yi geçmez.Mesela ben geçen dönem onun siteden 0.30 USD ye yaptığım reklam ile 20 usd kazandım.Böyle kullansanız ptr leri daha iyi olur.Az koyup çok kazanmak.100 mail okuyupta günde 1 usd kazanan arkadaşlara gülüyorum :) hatta HAHAHAHA diorum.(ayda 15-20 usd kazanıpta telefon faturasını çıkartayım dienler hariçtir.Ben mail okuyup internetden bi maaş"-en düşük devlet memuru maaşı baz alınmıştır-" çıkartırım dienlere)

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Cyper, sana sonuna kadar katılıyorum.
0,30 cent almak yerine bunu reklam veren olarak kullanmak en mantıklı iş :)
Böyle olsa, Taha'nın reklam vereni de artmış olur!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5