İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tıklama Başı 19TL Google Kafayı Yemiş

dynamicube

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tıklama fiyatları arttı ama gelirler artmadı. Google büyük bir satın alma peşinde sanırım :)

byhosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
evden eve webte hemen hemen heryerde gözüme birkere çarpıyor..çok sıkı rekabetleri var domainlerin herbiride türetilmekten değişik bir hal almış :D nasıl iştir anlamış değilim sanki birden hepsi internete hücum etmiş gibi.. :) ilginç durum

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
günlük değişiyor. Şirketimizin 34 tane nakliye sitesi oldu. :) Bu sektöre geç girdik ama hızla ilerliyoruz. Tabi biz firmalara site yapıyoruz. Kendimiz adsense için site açmıyoruz. Adwordws e reklam veriyoruz.

abbasturkoglu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ya hakkaten ben de geçenlerde fark ettim. Birinci sayfada çıkmak için ödediğim bedel ertesi gün üç katına çıkmış. Bence google çakallık yapıyor. Sizden daha fazla para almak için ilk sayfa bedelini yükseltiyor. Adsense'de de 0.01$ için kazınıp duruyoruz.

Orlando Jack

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Benim anlamadığım Nakliye işinde internete reklam vermek gercekten geri dönüşüm sağlıyor mu ? Yoksa bu adamlar bizde nete reklam veriyok birde reklam ajansımız var diye kendi kendilerine hava atıyorlar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5