İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tıklama Başı 19TL Google Kafayı Yemiş

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
evden eve naklıye
İlk sayfa teklifi tahmini:17,00 TL

evden eve nakliye şirketleri
İlk sayfa teklifi tahmini:19,00 TL

Benim verdiğim reklama tıklamışlar :D 1 tıklamaya 5 lira ödüyorum yuh artık dedim. Gerçi para benden çıkmıyor.

www.antalya-evden-eve.com mesela

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
nakliye işini genelde ameleler yapar. Hepsinde keçi inadı var :D ali diyor illa mustafanın reklamını geçeceksin. mustafada reklam verdiği yere illa aliyi gececeksin diyor :D.

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
19TLcik mi?
nakliye türü siteleri olanlar söylesin de, tıklayalım biraz.
Bir küçük kamyon eşya 1,5milyara gider mi bir ilden, öteki ile?
Yenisini al, daha iyi be...

mwt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ana sayfada çıkmak istiyorsa bazı durumları göz önüne alması gerekir.
facebook gibi bundada sürekli güncellemeleri fiyat düşüşlerini kontrol etmek lazım saniye saniye borsa bigi ciddi anlamda karı oluyor benim reklam vermiş olduğum hemen hemen 10'a yakın internet sitesi var boş olduğumda giriyorum tıklanacak kelimeye göre oranları degiştiriyorum bu hem benim hemde müşterim açısından iyi oluyor saniye saniye fiyat farkları çüzzi miktarlarda olsa ay sonunda hesaba vurdugun takdirde ciddi miktarlar elde ediyoruz.

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
19TLcik mi?
nakliye türü siteleri olanlar söylesin de, tıklayalım biraz.
Bir küçük kamyon eşya 1,5milyara gider mi bir ilden, öteki ile?
Yenisini al, daha iyi be...

evet bilgi bir tıklama :D yaa nakliye sitesi açsak 10 kişi bir birimizin reklamlarına tıklasak 5 lira verse bize 10tl alsak tıkbaşıx5 = günlük 50 lira

Cnkrt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
evet bilgi bir tıklama :D yaa nakliye sitesi açsak 10 kişi bir birimizin reklamlarına tıklasak 5 lira verse bize 10tl alsak tıkbaşıx5 = günlük 50 lira

Zamanında böyle şeyler yaptığımızda haksız kazanç diyip şikayet ediyorlardı. :)

Google sanki yayıncının hakkını her zaman veriyormuş gibi.

tolgakara66

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yav Arkadaşlar Ben Bu Google Adwodsten bir İey Anlamiyorum.,
Bir Arkadaş Bana Öğretsin Şu İşi.

cleiner

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
Hocam çok normal acayip rekabet var. Geçenlerle evden eve nakliyat ile alakalı bir site hazırlayacaktım Lanet olmasın 1 hafta güzel bir domain aradım yinede bulamadım adamlar domainleri bile bitirmiş.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Hayır birkaç gün önce google'da bazı güncellemeler oldu ve kelimelerde acayip değişiklikler oldu, 0,04 TL'a ilk sayfa tekliflerinin hepsi neredeyse 10 kat arttı yani şu an fiyatlar minimum 10 kat artmış görünüyor, büyük ihtimal bu bir hatadır ve birkaç güne düzeltilir.

larion

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar siz ne kadar teklifinizi yüksek tutarsanız o kelimenin ilk sayfa teklifi o kadar yükselir. siz zannediyormusunuz her tıklama için millet 5 tl ödüyor? teklifinizi 0,1 veya 0,2 ile başlayın reklam vermeye bakın bakalım ne kadar ilk sayfa teklifi veriyor.
Böyle davranıp başkalarını zengin etmeyin bu kadar parayı google vereceğinize gidin bir firma veya bir uzman ile anlaşın o size daha az bütçe ile daha iyi dönüşüm sağlar.

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Arkadaşlar siz ne kadar teklifinizi yüksek tutarsanız o kelimenin ilk sayfa teklifi o kadar yükselir. siz zannediyormusunuz her tıklama için millet 5 tl ödüyor? teklifinizi 0,1 veya 0,2 ile başlayın reklam vermeye bakın bakalım ne kadar ilk sayfa teklifi veriyor.
Böyle davranıp başkalarını zengin etmeyin bu kadar parayı google vereceğinize gidin bir firma veya bir uzman ile anlaşın o size daha az bütçe ile daha iyi dönüşüm sağlar.

valla onu gideceksin ev taşıyan amelelere anlatacaksın :D adam içip belinde silahla gelip neden birinci sırada çıkmıyoruz bilader diye soruyor :D bizim 200 liranın üstüne mi yatıyorsunuz ****** diyor.

cevilli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hayır birkaç gün önce google'da bazı güncellemeler oldu ve kelimelerde acayip değişiklikler oldu, 0,04 TL'a ilk sayfa tekliflerinin hepsi neredeyse 10 kat arttı yani şu an fiyatlar minimum 10 kat artmış görünüyor, büyük ihtimal bu bir hatadır ve birkaç güne düzeltilir.

aynen bir gariplik var bu i$te. hayret dogrusu. biraz beklemekte fayda var sanirim.

cevilli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla onu gideceksin ev taşıyan amelelere anlatacaksın :D adam içip belinde silahla gelip neden birinci sırada çıkmıyoruz bilader diye soruyor :D bizim 200 liranın üstüne mi yatıyorsunuz ****** diyor.

parayi ver 1. siraya tasiyayim sizi de sen de :)

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59

bundan sonra biraz zor iner. Benim bile 10 a yakın müşterim oldu. Reklam işi ile ilgilenmediğim halde.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5