İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tiklama Başina 0.01 Ytl Veriyoruz

risingstar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kullandığın scripte çok büyük açıklar var Örneğin üye olup yüksek meblağlarda para gösterebilirim hesabımda haberin olsun. Aynı scripti bende kullandım. Hatta ödeme garantisi verirsen hileleri yapayım :)

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
cinbaba' Alıntı:
üye olunca görürsün yeşilkart randevum ve bizim bannerlarımız yeni katılan sponsorun adını şuan açıklaymıyacam kusura bakmayın

iyide randevum.com tık başı 0,08 verirken senin 0,01 vermem haksızlık olmuyormu yanai o her tıklamada 0,07 cebine kalıcak mantıklımı buuu

neyse benim gözüm fazla tutmadı..

R

reisabi

Misafir
cınaroğlu' Alıntı:
Hileyi değil hakkımızda yolladığımızı ödesin bu yeter;)

yok ben söliyim hakkınıda öder ama biraz anlayış gösterin geliştirmeden hatayla açtı ) yoksa para sorun deil koçm

Aykan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Permission' Alıntı:
iyide randevum.com tık başı 0,08 verirken senin 0,01 vermem haksızlık olmuyormu yanai o her tıklamada 0,07 cebine kalıcak mantıklımı buuu

neyse benim gözüm fazla tutmadı..
randevum da 0,01 veriyor tıklamaya. iyi çalışmalar.
0,03 e çıkartılmış tıklama oranı. benim bir sorum var alt üyelerden yüzde varmı?

cinbaba

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
alt üye yüzdesi %15
modlar başlığı Tiklama Başina 0.03 Ytl Veriyoruz şeklinde değiştirirse sevinirim

cinbaba

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cınaroğlu' Alıntı:
Bakalım bana hiç güvenli gelmedi ama.Birde mesela benim 6 tane sitem var herbiri için yeni hesap açmasam üye olduğum bannerı diğer sitelerimede eklesem sorun olurmu?
Affiliate Software By iDevAffiliate v4.0 lisanslımı?
cınaroğlu sitelerini [email protected] mail atarsan olur

Aykan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
script olarak aynı. idev kullanılıyor.
garantisponsor
gercekpara
hostcini
kaliteweb. v.s.vs

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
birşey söylicem herkes hemen site açmasın biraz araştırsın geliştirsin sermaye yapsın çünkü site açmak marifet değil önemli olan kalıcı olabilmek biz ne sponsorlar gördük 1 hafta barınabilen milleti dolandırıp giden lafım bu sponsor arkadaşa değil ancak sadece bu işler zor işler öyle kolay değil diyeyim hee bu arada iyi şanslar demeyide unutmayayım çünkü lazım olacak :)

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
gerek türkçeyi kullanmaları, gerek herhangi bir telefon&adres bulunmaması, gerek hitap biçimleri... ve en önemlisi kayıtta 5ytl alınması... hiç güvenilir gelmedi.

yinede başarılar.

voodoo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eskiden aynısını clickxchange ile yapardık , valla ordaki çıkan sponsorlara üye olmayı düşünür adamlar herhalde yani gidip randevuma üye olmak cok zor olmamali :)
Biz buna domates komisyonculugu diyelim 2ye al 5e sat.
He goca antalyali seni! :)

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
şimdi ben 5 ytl verip sistemine kayıt olmuş olsaydım ne olacaktı? hadi bana yolladın, 500 tane üyen olsaydı nasıl geri verecektin bir ofisin bile yokken o miktarlardaki parayo. bu kadar basit mi bi sponsorluk sistemi kurmak, kapatmak.

tavsiyem, her cümlende dediğin gibi "Allahın izniyle" önce sağlam bi proje kurda ondan sonra 5 ytl ile kayıt olunan bir sponsorluk sistemi kur.

E

echo

Misafir
herkes affilate sitesi açarsa ne olur ya reklam yayıncısı kalmaz yada böyle rezil olunur.

arkadaşı sonuna kadar köstekliyorum..... çok yanlış bu yaptığı...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi