İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tiklama Başina 0.01 Ytl Veriyoruz

cinbaba

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.gercekpara.com tıklama başına 30.000 tl(3ykr) veriyoruz
bu para desteklerinizle 2,3 diye artacaktır inşallah ödemeler her ayın 7 sinde olacak ilk ödeme temmuzun 7sinde ödeme konusunda hiçbir sıkıntı yaşanmyacaktır.DENEMENİZİ ÖNERİRİM
Lütfen konuyu dağıtmadan yorum yapınız

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
google da bile 0.03 leri artık engellerken 0.01 çok az değilmi yaaa...Zaten sanırım daha altıda yok, olsa onu yazardın heralde?

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bir kullanıcı sayfanızdan bir linke tıklayıp Sponsor sitelerin, sayfalarına geçtiklerinde, kullanıcın aktiviteleri ortaklık sistemimiz tarafından izlenir.

bu sponsor siteler nedir acaba? bi ultrabla sistemiyle mi karşı karşıyayız yoksa anlaştığın özel şirketler mi bunlar?

cinbaba

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet üye sayımız 500 aşarsa 0.03 ytl ye çıkacaz yani üye sayımız artıkça tıklamaya verilen ücret artacaktır

cinbaba

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ÖNEMLİ HABER !!=sitemize yeni bir sponsor daha katılıyor pembekedi dediğini anlıyamadım

cinbaba

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
üye olunca görürsün yeşilkart randevum ve bizim bannerlarımız yeni katılan sponsorun adını şuan açıklaymıyacam kusura bakmayın

captainzap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yeni bir tasarım yaparsanız belki denerim ama şu an için tasarımı hiç beğenmedim logo da çok basit olmuş. Kusura bakmayın ama bana güven verici gelmedi. Sitenizi yeniden tasarlamanızı öneririm.

M

mstyldz

Misafir
hiç güvenlir gözükmedi bana nasıl bir sponsor bu yarım turkce yarım ingilizce + telefon adres nerede ?

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
cinbaba' Alıntı:
evet üye sayımız 500 aşarsa 0.03 ytl ye çıkacaz yani üye sayımız artıkça tıklamaya verilen ücret artacaktır

öyle şeymi olur canım...beş kuruş sermaye koymadan bizim üstümüzden büyüyeceksin...kendi adıma hiç mantıklı gelmedi...yinede başarılar

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kurumsal ve mali destegı olamyan hıcbır sitenın benım kullanıcımdan faydalanasına musade etmem edemem . Size basarılar dılerım

_RamseS_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cinbaba' Alıntı:

üye sayisi mantigini acikcasi bende dogru bulmadim.
500 ü assinca bizde katilalim o zaman...

cinbaba

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet arkadaşlar tıklama başına 0.03 e çıkardık herkese hayırlı uğurlu olsun

cınaroğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bakalım bana hiç güvenli gelmedi ama.Birde mesela benim 6 tane sitem var herbiri için yeni hesap açmasam üye olduğum bannerı diğer sitelerimede eklesem sorun olurmu?
Affiliate Software By iDevAffiliate v4.0 lisanslımı?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi