İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tıklama başına 0,02 lira

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

asasmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Webmasterlar ;
Websitenizden Para kazanmak ister misiniz? O halde doğru adrestesiniz. Sitemizden Yayıncı Başvurusu Yaparak Sitenizden Tıklama başına 2 YKR Komisyon Alabilirsiniz
Ödemelerinizi ise 30 YTL limitini aşınca PayPal hesabınıza Amerikan Doları bazından yapılacaktır.
Hemen Başvurmak için Tıklayın...
[ Artık Sende Nette para kazan ]

site benim değil isteyen üye olur

www.turkadvert.com

Mohti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Her zamanki gibi yanılmıyorum.

Buyrun arkadaşın bana yolladığı P.M. :) Sadece gülüyorum ve ( gidiyorum bütün a$kLar yüreğimde... )

Buyrun P.M.

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
PM'ye bakılırsa site sizin, buraya yazdığınıza bakılırsa sizin değil. Çelişki :cool:

Fuchs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar sitenin asasmazin oldugunu zannetmiyorum..cnk o bole bi site yapamaz:)

Mohti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şşştt kırmızılı. bana -rep vermen bişeyi değiştirmez koçum :) sen git abilerin gelsin. onlar versin -rep'i... :p

kenan56

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya varya

şşştt kırmızılı. bana -rep vermen bişeyi değiştirmez koçum :) sen git abilerin gelsin. onlar versin -repi

niye öyle düşünüyorsun belki asasmaz arkadaşımız faydalı bir şey sunuyor. ilk mesajından beri ön yargılı davranman hiç hoş değil. okadar kendinden eminsen sen yap :) millet burda faydalı şeyler arıyor denemekte fayda var diyenler var iyi veya kötü olsun. ayrıca internette küçükte başarır büyükte başarır. kısacası bilgisi olan kazanır. belki vardır bir bildiği:)

Mohti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aynı şeyi baskası yapsa tartısşma ortamı yaratıldı die banlanır ama sana kıyak var sanırım.

Ne o kuyruk acınmı var :) ben tartışma ortamı yaratmıyorum burda. sadece güvenilirlik derecen tartışılır dedim.. en azından birini suçluyorsam, belgeler ile suçluyorum. Senin gibi atmiyorum.. iyinet beni ne sebeble atacak? sirf sen istiyosun diye değil herhalde :) neyse tartışmanın fazla uzamasını istemiyorum..

Not : Sen nasıl haksızlığa dayanamıyorsan, spam yapanlara gıcık oluyorsan, bende böyle insanların reklam sponsorluğuna girmesine gıcık oluyorum..

Understand me ?

Mohti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
niye öyle düşünüyorsun belki asasmaz arkadaşımız faydalı bir şey sunuyor. ilk mesajından beri ön yargılı davranman hiç hoş değil. okadar kendinden eminsen sen yap :) millet burda faydalı şeyler arıyor denemekte fayda var diyenler var iyi veya kötü olsun. ayrıca internette küçükte başarır büyükte başarır. kısacası bilgisi olan kazanır. belki vardır bir bildiği:)

Benim söylediğim tek bir laf var. Dikkatli okursan ve kapasiten alabilirse anlarsın.Sadece kıpkırmızı olmuşsun ve güvenilirlik derecen ne kadardır bilinmez dedim.. Reputation 'un anlamını biliyormusun ki konuşuyorsun? süs olsun diyemi konmuş bu foruma ?

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"de get" diye banada -rep vermiş, pardon kırmızı hali ile bana -rep vermeye çalışmış demem daha doğru olacak :D

Madem başkasının sitesini tanıtıyorsun, niye o siteyi eleştirenlere dayanamıyorsun sana ne? arızamısın?

asasmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

kenan arkadaşımız olayı açıklamıştır ayrıca yaşımız 15 altı değildir 19 dur :D

kenan56

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
geçen gün onu bizim arkadaşın v.bulletn forumunda ayarladım.
senin gibi akıllılara rep vermeleri için :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5