İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tıklama başına 1 cent bile yok!

EFO

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Beyler bu google ya bizi salak yerine koyuyor yada benim bilmediğim birşey var.3 kanal için veriler şunlar:
78 tık 3.13 dolar
117 tık 0,92 dolar
35 tık 0,60 dolar.

Şimdi bir kişi birden çok defa tıklamışda mı böyle olmuş acaba yoksa kıllığına para mı vermiyor?İçerik ingilizce oyun sitesi.

ZiRVeDeKiLeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google sadece bizleri sömürüyor baska birsey degil... Eger adsense yi takip ettigimiz kadar kendi isimize gücümüze baksak kat kat para kazanacagimiz kesin. Suc googlede degil yan gelip yatma meraklisi bizlerde, günde üc bes dolar kazancaz diye bir sürü strese giriyoruz, birisi deseki su isimi yap sana 50 ytl vereyim burun kiviriyoruz...

TuGRuL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence çoğu kişiden daha çok kazanıyorsun senden daha kötü durumda olanlar var haline şükret bence ...

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
0,01 den aşagı vermesi imkansız senin reklamlara aynı ip lerde cok kez tıklanmış

Teqin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google sadece bizleri sömürüyor baska birsey degil... Eger adsense yi takip ettigimiz kadar kendi isimize gücümüze baksak kat kat para kazanacagimiz kesin. Suc googlede degil yan gelip yatma meraklisi bizlerde, günde üc bes dolar kazancaz diye bir sürü strese giriyoruz, birisi deseki su isimi yap sana 50 ytl vereyim burun kiviriyoruz...

kesinlikle dogru soyluyorsun ...

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
0,01 den aşagı vermesi imkansız

imkansız değil bence. bir müşterimin sitesi için adwords reklamı veriyoruz. ilk etapta 0.03 YTL verdik. arama ve sitelerden hit geliyordu.

müşterim zamanla bu rakkamı düşürdü. reklamı en ucuza mal edebilmek için. en son geçen hafta tıklama başı 0.01 YTL yazmış, günde 1000 e yakın hit geliyor.(aramalarda çıkmıyor sadece web sitelerinden geliyor)

0.01 ytl den googleda karı nı alacaktır.

ozaman belkide webmasterın kazancı 0.006 YTL gibi bi rakkam olabilir. yani 0.6 YKR.

EFO

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kaldır Kanalı o zaman arkadasIm :) Google Sana Zorlamı ekletiyor?

Zaten tek bir sitenin kanalları bunlar.Neyse bide Türkçe oyun siteme koyayım bakalım kodları neler olcak.Ama bundan 15 20 gün önce günde 10 dolar kazanıyordum bu kadar tıka.Ne oluyor anlamıyorum.Gün gelir devran döner tabi.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5