İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tıklama Başına 20.000 TL Süper Güvenilir...

M

malatyasporlu

Misafir
Türkiye'de kimsenin kullanmadığı bilmediği için kullanmadığı Bir Sponsor var nerttreklm

tıklama başına yaklaşık 20.000 veriyor.

Çok güvenilir 25 milyonda tık ödeme

çok özgün reklamları var..

şu an mesela bannerinde indirim çekleri kazanın diye bir reklam var...

üyelerinizin %10u sizin galiba (daha fazla veya azda olabilir )

kimse kaçırmamalı

buradan üye olusanız sevinirim...

http://www.nettereklam.com/rekaluyeref.asp?Ref=661

krake

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
üye olduğun zaman istisnalar dışında kabul ediliyorsunuz fakat reklamı yayınlayabilmek için ayrıyetten adminin sizin reklam linkinizi aktifleştirmesi gerekiyor.yani her üyeliğe kabul edilen reklam yayınlayamıyor.. ok

M

malatyasporlu

Misafir
hayır kardeş öyle bir şey kesinlikle yok...

belki sen daha eski üyesi olduğun için o zaman bilmiyorum

ama üye oldum

üye olur olmaz giriş yapıp yayınlamaya başladım

ve ilk kendime tıklayıp 18.000tl anında yazdı...

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu siteye uye oldum kısa sure once ancak 15 gun boyunca aktf edilmedı uyelığım daha sonra kendılığınden şifrem filan değişmiş bir daha gıremeım mail attım cvp yok hayır bakıyorum free siteler almışlar reklamı bana verıp vermdeıklerıne dahil bir mail atmadılar sistemden şifremı ıstıyorum boş mail geliyor... sistem olarak guzel düşünülmuş bir fikir ama gerek dizayn gerekse hizmetlerı benı biraz şaşırttı açıkcası pek guvenemedım eğer benı alsalar iyi para kazanırım tabı verirlerse ama cvp yok kendılerınden

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5