İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

TIKLAMA İLE PARA KAZANMA(Güvenilir açıklama)+satış ortaklığı

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar size tıklama ve satış ortaklığı ile ilgili en güvenilir sistemleri anlatmak istiyorum. Eğer zaman kaybetmek istemiyor ve boşu boşuna reklam yapmak istemiyorsanız bu yazacağım sponsorlar üzerinde çalışın ve gelirinizi arttrın.

Şimdi birçok sposnsor olmasına rağmen ben size sadece bu yazdıklarım üzerinde yoğunlaşmanızı öneriyorum. Çünkü emin olun ki netten para kazanan tanınmış web siteleri bu reklamları yapıyorlar. Yani bilgi güvenilir.

Birincisi herkes biliyor ya kitapyurdu.com . tıklama başına 10.ooo TL tabi değişen oranlar oluyor sayfa ziyaretine göre ( üye olunca daha iyi incelersiniz) . Eğer günde bu siteye 1oo ziyaretçi gönderirseniz aylık minimum 30 milyon kazanabilirsiniz. Ne kadar çok gönderirseniz o kadar artar tab. gerçi kitap ile ilgilenen bir ziyaretçi potansiyeli yok Türkiye'de ama önemli olan ilgi çekiçi textlinkler hazırlayabilmek ve bu linklere ziyaretçilerinizin tıklamalarını sağlayabilmektir. Bütün iç sayfalarınıza bu linkleri yerleştirerek daha çok ziyaretçi gönderebilirsiniz.

İkincisi hostbul.net . tıklama başına 20.ooo TL veriyor fakat az önce de anlattığım gibi önemli olan sayfanızda yer alan ilgi çekici banner ve textlinklerdir. sistemleri çok güvenilirdir. rahatça üye olabilirsiniz.

Üçüncüsü siberalem.com . bu site satış ortaklığı sunmaktadır ama ziyaretçi /satış oranı yüksek olduğundan dolayı bu siteden de aylık belirli bir kazanç elde edebilirsiniz. hatta çok fazla para da kazanabilirsiniz. çünkü yüksek komisyon veriyorlar. Ayrıca çok güvenilir sistemleri vardır.

Dördüncüsü ise yesil-kart.com . bu site de satış ortaklığı sunuyor. birkaç paketleri var ve sizden giden ziyaretçilerin yaptığı harcamanın belirli bir kısmını size veriyorlar. bu siteyi yazmamın amacı da ziyaretçi/satış oranı yüksek olmasıdır. sistem güvenilirdir.

Benim bilgilerime göre bu siteler üzerinde yoğunlaşır ve sitenizdeki banner & text linkleri insanların gerçekten dikkatini çekebilecek biçimde hazırlarsanız kesinlikle aylık berlirli bir gelir elde edebilirisiniz.

Yabancı sponsporlar hakkında birşey yazmayacağım çünkü çoğu sizin üzerinizden para kazanma amaçlı kurulmuştur. Tabii güvenilir şirketler de vardır ama Türkiye'ye üyeliklerini kapatmışlardır. Benim gerçekten önereceğim bir yabancı site yok.

Bu yazdığım sponsorlar dışında da sponsorlar vardır fakat benim önereceğim bunlardır. Bunları reklamını yaparsanız kesinlikle kaybetmezsiniz garanti verebilirim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5