İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

tıklama komisyonu

M

mdozzy

Misafir
Alala 8günde yatırmaları gerekmezmiydi?Bunlarda ters köşe sanırım!Neyse biraz daha bekliyelim bakalım!

H

hibrahim

Misafir
normalde adamlar sitede 14 gun sonraki ilk pazartesi yazıyor anladığım kadarıyla sanırım... ama krake 1 hafta dedi o yüzden bekleyelim diyorum bakalım nolcak...

krake

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet dediğiniz gibni para isteme bölümünde 2 hafta içinde göndereceklerini belirtiyorlar:bu 3 günde olur son günde sadece tıklamalarınızı süzgeçlerden geçirip kontrol ediyorlar,o kadar,şu anda 2. ödmeyi istedim,biraz miktarı yüklsek,bakalım yüksek miktardan dolayı bir aksilik çıkacakmı,,(300,8 euro)

krake

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şimdi arkadaşlar bu sponsordan kaç kişi ödeme aldı,ödemeler konusunda bir çok insan şüpheci,doğru olabilir,ama burda üye olayım falan diyor,sonra arkadan yok ödeme yapmaz vs,belliydi vs.gibi şeyler söyleniyor,o ki ödeme yapacağına inanmıyorsun,neden üye oluyorsunuz adamın kafasını kızdııyorlar,sponsor istiyosanız piyasa dolu,bir sürü sponsor,çek ile ödenen sponsorlar pek güvenilir değil,2-3 tanesi hariç,verecen banka numarasını ödemeni yapmazasa atarsın linki olur biter,bunun benzeri yeni bir sponsor var,minumum limit 75 euro ve ödemelerini düzenli yapıyor,formu flemenkçeden çeviriye uğraşıyorum,bi arkadaş 76,8 euro'luk ödeme almş,tıklama gene -.1 euro bunuda siteme ekleyeceğim,çeviri işi bitince haberi veririm
http://spezialreporte.de/blackbook/?9470

www.onlinepara.com

M

mdozzy

Misafir
Krake dostum taşın bizeyse bizim biryere gittiğimiz yok üye olduk tıklamarımızı alıyoruz umarım yatar para diyoruz yani her insanın düşünceği şeyler bunlar babamızın oğlu değilki kesin yatıracak parayı bi bahane bulmuyacak diyelim!Yani duyduğumuz şüphe doğaldır kızma:)Relax!300 eu güzel para alınca senden de haber bekliyoruz!Birde bu adamlar 15dk da bir aynı IP yi sayıyor ya buna oto tıklama sistemiyle tıklasan adamlar anlarmı?Yada şu dakkikada bir IP değiştiren programlar varya onları kullansan?Hiç denedinmi yada deneyen oldudumu tanıdıklarından?
görüşmek üzere!

http://spezialreporte.de/blackbook/?9507

krake

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba
benim aslında kimseye falan kızdığım yok,sadece düşüncelerimi belirttim,doğru bu şirketler niye para ödüyor diye sormnız hakkınız.adamlar bizlere tıklatırken,kendileride hem sitelerindeki reklamlardan,hem de banner gösteriminden parayı kırıyorlar,sattıkları ktaplarda cabası,kimi insanlara öderler,kimisine ödeemzler,şu ana kadar gerçekten bu sponsor haricinde sadece cj'den oldukça fazla kazandım artık oda yok,siteyi yenilediğimde jpds'yi deneyeceğm,dediğin programa gelince biraz programlama biliyorsan çok raht yapabilirsin,ama dediğim gibi ödeme yapmadan önce tıklamalrınızı süzgeçten geçiriyorlar,Tabiki makarna süzgeci değil,hile süzgeçinden,belli bir programları var,sitenin hitine bakarlar 100 sen 1000 tıklama yapmışsınsır,yada her tıklama arası sbait bir dakika vardır,tbii o zaman paranı alamazsın,hile ile ilktan çok kazanırsanda daha fazla kazanmazsın,,biyere kadar,,bu dediğin işi yapan bir arkadaşım vardı tam bir para delisiydi,adam günde toplu email gönderme programı ile 50.000 fazla kişiye meil gönderiyor .ve yaptığı programdada yarım satte bir tıklama yaptırıyordu,adamın 1 ay sonunda cj'den 10.000 $ üzerinde alacağı oldu,ama adamlar incelediktan sonra bkıtılarki sitesinn aylık hiti 378 tabiiki gerisi hayal kırıklığı,bence bunları dneme,10 gün sonra siteyi yenileyeceğim,şu anda uğraşıyorum,yetiştirebilirsem ingilizce olarakta yapacağım,ozaman nasıl daha fazla kazanacağınız konusunda v esürpriz bir hizmet olacak...herkese selam,sponsorlar hakkında bilgilernizi paylaşmanızı temenni eder,.spezialreporte hakkında daha fazla yorum yapmayı düşünmüyorum,gereğinden fazla tertışıldı,şu anda piyasad bir çok şirket var,benim tavsiyem ilk piyasay çıkanlara üye oluo,limiti kısa zamanda doldurmak,ozaman para garanti gibi,çünkü adamlar önce kendilerinde inandırıyorlar,sonra bir ödeme yapıyor bi yapmıyor,yapmadığı zaman kime yapmadık ki diyor,gecikirseniz,ödeme şansınız azalır,inanın bu böyle ilkten piyasa giriyorlar,sonra ne ala ,demek istediğim,para kazanma konusunda çok çalışmalısınız,her zaman ödeme almak nasip olmuyoribir de sormak istediğim bu inboxcash hakkında detaylı bilgisi olan varmı adamlar üye yaptığınız her kşi 10 $ ödüyeceğiz dediler,emaille vs. tam 570$ oldu ne para isteme kısmı var ne onlardan bir haber pek inanmıyorum ama genede bu şirket hkkındaki bilgilerinizi almak istiorum,,,

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5