İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

tıklama komisyonu

I

internetten_para_kazanmak

Misafir
Ücretsiz bir servisten sitem var. Tıklama komisyonu veren sponsor biliyormusunuz?

H

hibrahim

Misafir
merhaba bir önceki posta da yazmıştım click başına 12-20 cent veriyor forumdan bir arkadaş ödemesini almış bende 3 gün önce istedim önümüzdeki hafta yatırırlar heralde parayı... bakıcaz..

---- http://spezialreporte.de/blackbook/?9489 buraya tıkla
---sol taraftaki "Partnerprogramm für Webmaster" linkine tıkla
----altta bir yerde "JETZT ANMELDEN!" a tıkla .
---- formu foldur

URL Ihrer Site: -------- url adres
Wieviele Besucher hat Ihre Website etwa pro tag? -------------buraya 100 yaz
Ihre E-Mail: ---------------- email adres

Vorname: ----------------- adın

Nachname: ---------------soyadın

Strasse: -------------------- adres

PLZ: ----------------------------posta kodu

LAND------------------------ ülke

Kontonummer:---------- hesap numaran:

Bankleitzahl: -------------: buraya sanırım swift kodunu yazcan ama ben hesap numaramla birlikte şube kodunu yazdım. ödemeyi alan arkadaş ta böyle yazmış sanırım

Kontoinhaber: ------- hesap sahibinin adı soyadı

Geworben durch:-------advertised through: benim referalim..9489

http://spezialreporte.de/blackbook/?9489

I

Misafir
bunların hangisini z-team için kullanabilirim. Hile sayılmaması için

H

hibrahim

Misafir
bak onu bilmiyorum ama sanırım ikisinide kullanabilirsin.. yada şu açıdan bakmak gerekise ben şirket sahibi olsam zteam gibi fimralardan gelecek klicklerisaymam sen sayarmısın :) ama o kadar küçük hesaplar yapmazlar heralde.. ben z team de benim verdiğimi kullanıyorum çünkü tıklama başına 12 cent ödüyor ve banka hesabına ödüyor.. jpds yi site de kullanıyorum çünkü tıklama başına maximum 1 cent ödüyor ve çek yada paypal la alıyorsun.. gerçi artık paypal de türkiyede geçerli ama olsun 1 cent nere 12 cent nere:)

I

Misafir
senin altından üye oluyorum..

hangi bankanın hesap numarası?

I

Misafir
senin altından üye oluyorum..

hangi bankanın hesap numarası?

H

hibrahim

Misafir
ben yapı kredi kullandım hangi bankada hesabın varsa onu kullan önemli değil..

I

Misafir
iyide hangi banka olduğunu nerden bilecekler?
siteye kayıt oldum email adresime herhangibir ileti gelmedi bir yerde hata mı yaptım?

H

hibrahim

Misafir
ben orda banka kodu yerine banka adı ve hesap numaramı şube koduyla birlikte yazdım yani bi yere yazdım banka adını.... birde emailine galkiba biraz geç geliyor geçen gün bir arkadaş ta öyle dedi... biraz daha bekle olmazsa tekrar den..

M

mdozzy

Misafir
Ya ibrahim bende bir kaç kere denedim ama bir türlü mail gelmiyorr!Ne iştir bu sistem kesin banka olaylarında bir sorun oluyor galiba!

M

mdozzy

Misafir
İbrahaim in dediği gibi oluyor şimdi bir kez daha denedim ve hemen cvp maili geldi!Şube adı-Şube kodu-HEsap numaranızı yazınız ibrahimin dediği yere!Bu arada ibrahim senle bir hukuğumuz oldu senin altından üye oldum hayırlı olsun kardeş:)
Saygılar

H

hibrahim

Misafir
taha arada bir oluyor sorun geçen günde oldu mesela şu anda düzgün çalışıyor merak etme inşallah bi sorun çıkmayacak..

M

mdozzy

Misafir
nasıl ulaşılmıyor?Ben ulaştım:)Artı sana 0,511euro kazandırıverdim:)
9507:)buda benimki:)bazen tıkanıyor site bende açamıyorum!Ama arkadaşlar aldık diyorlar bakalım ne olacak sonu!!!

krake

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ulaşılmıyor diye birşey yok ,eğer ulaşamıyorsan.referalli linkinden sonra http:// hemen sonra www. ekle ve tekrar gir göreceksin,ki olavcak sadece biraz sabır

H

hibrahim

Misafir
az önce baktım hala yatırmamış... bugun itibariyle 8 gun oldu galiba..bakalım bekliyoruz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5