İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tıklama Reklamı Vermek Veya Almak İsteyenler 5$ kanodle krediniz bizden!!!!.

www.turkiyespot.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Artık güvensiz sponsorlardan bıktınızmı? Gece gündüz çalışıp binbir emek vererek hazırladığınız web siteniz internetten para kazanmıyormu? Reklam aldığınız kişiler ödemenizi yapmadılarmı? Saçma sapan sponsorlardan sıkıldınızmı?işte size mükemmel bir fırsat!!!!!!
Bizi click per pay düşmanı ilan edenler bunu iyi okuyun.Biz tıklama başı reklam veren veya alan dürüst şirketlerle çalışmaya devam ediyoruz. işte size süper bir teklif bizden 1ytl ye 10mb hosting bile alan her müşterimize 5$ Kanoodle kredisi dağıtıyoruz.

Web sitenizin reklamlarını başka sitelerde yayınlayan veya tıklama başına para dağıtan kanoodle Türkiye spot tüm müşterilerine 5$ lık hediye reklam veriyor.

SPECIAL OFFER: Get a free 5 US$ Kanoodle account

faydalanmak isteyenler cpaneldeki fantastico ya girerek Get a free 5 US$ Kanoodle account yazan linke tıklayarak üye olmaları gerekiyor.
isteyen müşterilerimiz dünyanın dört bir yanında tıklama başına ödeme yapan bu siteye üye olarak ister kendi reklamlarını yaptırabilirler isterlersede kendileri sayfalarına reklam alabilirler.
iyi çalışmalar

www.turkiyespot.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Doğrudur
1- öncelikle www.turkiyespot.com adresinden en küçük bile olsa hosting almanız gerekiyor.(10mb yıllık 1ytl) Bu hostingi kullanıp kullanmamak size bağlı.
veya www.isminiz.1pop.net www.isminiz.2pop.net subdomain +hosting alsanızda imkanımızdan faydalanabilirsiniz. Hosting firmaları veya kendi hostingi olanlar aldığınız hostingi kullanmak zorundada değilsiniz sadece kuponu kullanmanız yeterli.
2- Eğer müşterilerimizden referans bulabilirseniz onların hakkınıda kullanabilirsiniz.

Saygılarımızla

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çok güzel bir kampanya tebrikler.WHM'den Fantastico ayarlarından bu sistemi aktif etmeyi iyi düşünmüşsünüz.

Yalnız ufak bir sorun var..Türkiye'de kim Knoodle'ın ne olduğunu biliyor?

Tamam Google Adsense gibi bir sistem ama Türkiye'de hiçbir siteyle çalışmadığı için Türkçe içerikli sitelere bir faydası olacağını sanmıyorum.

www.turkiyespot.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türkiyede hiçbir siteyle çalışmıyor diye bişey yok ,isteyen ilan verir isteyen ilan alır. verdiğiniz ilanlar çok büyük sitlerde ve çözüm ortaklarındada gösteriliyor. Googlenin gereksiz kaprislerinden kurtulmanın tam zamanı ,denemeye değer. Bu güne kadar denedikleriniz veya googledan memnun olmayanlar mutlaka alternatifi değerlendirin.

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
daha önce yollanan spam mesajlar hakkında bir başlığı okumuştum. biraz öncede sitenize girdim, bu kadar iddialı konuşmalara çok çok daha profesyonel bir site görmeliydim. açıkcası pek bir güven sağlayamadı bana.

iyi ticaretler.

adre_nalin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet Atay arkadaşıma katılıyorum.
Bu tasarımlamı bu işe girdiniz.
bana güven sağlamadı.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5