İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tıklama sayısı sayfa gösterimi sayısını katlarsa ne tür problem olur ?

masterdolar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adsenseqt4.jpg

Şekil 1a,
bügün böyle bişi olmuş
birisi elle mi yaptı programlamı yaptı google yanlış mı saydı bilmiyorum ama
hiç iyi bişi değil bunu biliyorum... =)
Böyle bir durumda ne yapmak en mantıklısı olur ?
Google'a haber vermek, Reklamı kaldırmak, içeriği silmek , siteyi park etmek vs vs
Fikirleriniz nelerdir ?

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Google a mail at mutlaka birde adlogger mı ne vardı onu kullan muhtemelen biri oynuyor senin adsense le...

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
reklamı kaldır, googleyi uyar, sonrada bekle...

bazen olumlu sonuçlanıyor ama genelde sonu hüsranla bitiyor bu mevzuların.

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Böyle bir durum arkadaşımın başına gelmişti adsense'ye bildirdi tamam sorun yok demişler 2-3 gün sonra şut.

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
google'a mutlaka bildir, umarım banlamazlar, çıkmayan candan umut kesilmez.

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Arkadaşım ;
Google nin Şüphe Sonucu Yazabileceğin Bir Form Adresi Var. Birazdan Bulup Yazarım.Oraya Bildirim Yapmanı Tavsiye Ederim...

''Çüyüyen Bir Dişi Ya Çekersin ya dolgu yaparsın ya da kanal tedavisi ... Ancak Dolguluk Vaktin Geçmiş.. Kanal Tedavisine Zorlamak Gerekiyor Seni.En Kötü Sonuç ise Dişin Çekilmesi Olur. :( ''

Gemlikli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
saat 10:30 sıralarında bazen böyle gözükebilir eğer akşama kadar aynı şekilde kalırsa reklamı kaldır
google yi hemen uyarıpta manuel oto ya girme. reklamı kaldır sessizce bekle

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitende büyük ihtimal bağlantı birimleri kullanıyorsundur. Bağlantı birimlerine her tıklanma tıklamalara geçer, ancak ziyaretçi içerde reklama tıklarsa eğer ancak kazança yansır. Bu sebeble bağlantı birimleri tıklama ve sayfa tıklanma oranlarını arttırma riski herzaman vardır.
Bunuda göz önünde bulundurmanı tavsiye ederim.

leandro

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
saçma gelebilir ama reklamların oldugu sayfanı refresh yaparsan browserda ordaki gösterim sayısı artmış, gösterim/tıklama oranı düşmüş oluyor.
ayrıca arkadasın dediği gibi bazen sabah erken saatlerde böyle olup sonra düzeliyor bekle bence.

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google'a haber verme bence çünkü bu tür şüpheli durumları google ile paylaşanların birsüre sonra banlandığına malesef tanık oluyoruz.Bence böyle sürerse reklamları kaldır bir süre.

war

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sayfayı rehresh et olay kapansın :)

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
sayfa yenilemek çözüm değildir. 46 gösterime 118 tıklama varsa aynı kişi birden fazla reklama tıklamış demektir. 46k gösterim de yapsanız aynı kişinin birden fazla reklama tıkladığı kaydı değiştiremezsiniz.

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Google'a haber verme bence çünkü bu tür şüpheli durumları google ile paylaşanların birsüre sonra banlandığına malesef tanık oluyoruz.Bence böyle sürerse reklamları kaldır bir süre.

Malesef Katılmıyorum.Eğer Reklamları Kaldırırsa Yanlışa Düşmüş Olacak...Kendinizi Google Adsense Ekibinin Yerine Koyunuz ve O Politikayı Düşününüz. Bildiren ve Tıklamaların Geçersiz Sayılmasını Talep Edeni mi ,Yüzlerce Kez Reklama Tıklayıp Reklamı Kaldıranı mı Cezalandırırsız ?

masterdolar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben ne yaptığımı açıklıyım
durumu adsenseye mail attım
benim bilgim dahilinde olan bir sey degildir die ve reklamverenleri korumak adina
reklami gecici olarak sitemden kaldirdim dedim,

gecen 3 ay da 2 ay 100$'ı aşmamıştım
3. ayda aştım
sonuc 3 aylik adsense birkimi iptal edilerek
hesap kapatildi.

NeVarKi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Buna Bi Çare Bulmaları Gerekiyor Bence, Hiç Bir Güvencemiz Yok, Adam Takıntı Yapıyor, Tık Tık Tık, Ve Hadi Al Başına Belayı ?. Çok Saçma, Google Buna Çözüm Bulmalı Bence.. Hiç Ugruna Okadar Emekler Boşa Gitmemeli..

idealsohbet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adamlar Türkiyeyi sallamıyorlar bile ha haklılar millet hakkıyla deil sahtekarlıkla isi yurutmeye calısıyor.

Neb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tek söyleyebileceğim, ban yakın.. Sayfa to nun %10(kesin birşey değil, teorimce) u geçmemesi gerek. umarım müdalen tam zmamnın da olur

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5