İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

tıklama sponsoru warmı?

M

maxxlist

Misafir
Arkadaşlar...

domainparking,gittigidiyor ve google dışında tıklama başına ödeme yapan sponsor warmı bildiğiniZ?

1-2 centlik sponsor da olur.

paylaşımlarınızı bekliyor.. bol kazançlar diliyorum..

nuysaler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bidvertiser.com
clicksor.com
targetpoint.com
absürtfriendfinder.com
benim bildiklerim bunlar hepsi güvenilir.
ama tr ziyaretçiye yaklaşımlarını bilmiyorum.belki sorun çıkara bilirler.

crazyboy__

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nuysaler' Alıntı:
bidvertiser.com
clicksor.com
targetpoint.com
absürtfriendfinder.com
benim bildiklerim bunlar hepsi güvenilir.
ama tr ziyaretçiye yaklaşımlarını bilmiyorum.belki sorun çıkara bilirler.

ödeme aldınızmı hiç bunlardan acaba

K

kahvenet

Misafir
Hepsini denedim Türk clickleri pek birşey getirmiyor. absürtfriendfinder a parali üye yaptirirsaniz iyi kazanirsiniz. Click başına ödemeler genelde çok düşük oranlarda

nuysaler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
clicksor.com un diğer bi sitesi olan paypopup.com dan almıştım genel olarak clickler 1 2 cent. targetponit.com daha yüksek olabilir ama çok fazla site seçiyorlar + hitin yüksek ve yabancı içerik olması gerekiyor.

GreeNEyeS

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Clicksor turk tiklamalari sayiyormu?
AdBrite denedik reklam bile gostermiyor turk iplere :)
AdEngage 1 haftadir tiklamalari saymiyor
Google teknik ariza diye kafadan odemeyi 1 ay salliyor

Sponsorsuz kaldik ya ingilizce site yapmadan olmicak sanirim herkes banliyor turkleri nede olsa hilede 1 numarayiz :(

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
finestrx.com
interclick.com
valueclick.com
tmpexpress.com
adengage.com

TReX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet bende anlamadım.Adengage bi click bile göstermiyo.Aynı yerde adsense dururken 100 click alıyordu.Deneyen,ödeme alan arkadaşlar var mı , hangi sponsoru kullanıyorsunuz?
Saygılar

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
TReX' Alıntı:
evet bende anlamadım.Adengage bi click bile göstermiyo.Aynı yerde adsense dururken 100 click alıyordu.Deneyen,ödeme alan arkadaşlar var mı , hangi sponsoru kullanıyorsunuz?
Saygılar
bana oduyor allah sukur ama size odemem sebebi neden onu anlamis degilim belkide tiklamalarin %90 civari tr den oldugu icin kabul etmiyor olabilir bende TR tiklamalari %3-5 arasi oduyor %10 u buldugu zaman bile kabul etti ve odedi

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ben çalışmadım ilk kez burda okudum ama kayıt formları olmaması pek hayırlara vesile gibi gelmedi bana. tıklamaya ödeyen randevum vardı o da çok feci düşürdü tıka verdiği oranı. ben daha çok gösterime veren sponsor aranmaktayım. ödeyen sponsor şimdiye kadar yeşilkart (satış başına komisyon - imzamda var) randevum kitapyurdu (tık başına ödüyo ama tavsiye etmem kodu siteyi çok ağırlaştırıyo .. bunlar var. ödeme alan arkadaşlar yazarsa iyi olur. bu en önemli nokta çünkü.

draligus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adangage e kayit oldum bende. tiklamalari birakin , goruntulenme sayisini bile saymiyor. 24 saat gecti hala sifir goruluyor :( FAQ bolumunde gunde 1 kez yenilendigi yaziyor. ama herhangi bir degisiklik olmadi

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5