İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tıklamakla Okumakla Uğraşmayın İnternetten 1000lerce dolar kazanın

Ekstra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Boş işler bunlar, yıllar öncede amerikan malı temizlik malzemeleri vardı, onları satmaya 3 kuruş kazanmaya uğraşıyordu millet. :)

Burada hiç bilgisi olmayıp insanları dolandırarak para kazanmaya çalışanların bile sizden daha çok bilgili olduklarını biliyor muydunuz ?

Bende tüm konu boyunca seni aradım, nerede bu yazmayımı unuttu yoksa diye. :)

morsakal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Burada hiç bilgisi olmayıp insanları dolandırarak para kazanmaya çalışanların bile sizden daha çok bilgili olduklarını biliyor muydunuz ?

dolandırıcılar benden daha bilgiliyse bundan gocunmam. ama ben buraya bir başlık açtım herşey açık. sistem ortada açık kapı kalan bi yer varsa sorun dedim. beğenirsiniz üye olursunz beğenmezseniz olmazsınız ama bol keseden bu yalan diyemezsiniz. yalan diyenlere ben bilgisiz derim cahil derim.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Aslında bu yaptığınız bir nevi dolandırıcılık bile sayılabilir.

Oraya koyduğunuz çek photoshop ile hazırlanmış ve artık böyle çekler kullanılmıyor.

Hiç bir bankanın veya firmanın artık böyle bir çeki yok.

Bir yerlerden bulduğunuz bu çeki buraya koymanız sizi komik duruma düşüüyor.

Varsın biz cahil olalım.

memo327

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vallahi beylerr bayagı bi abartmıssınız siz olayı devlet sorunu yapmıssınız...gdi dunyanın en onemli firmalarından bridir...californianın en buyuk ticari kurulusudur...reklam yapmayı bilen adam bu siteden parayı kaldırır...10k tekil hitin olsun gunde banner koy 10 kişi girse gunluk senden kendini amorti edesin gunde....orana dikkat edin 10000/10 binde 1 yani....google reklamlarına tıklam oranıyla aynı ama googlda alcagınız para bunun kacta kacı biliosunuz...adam bulmus koymus onunuze begenmiosanda uslubu var bunun...ilk basta emege saygınız olsun....bi ugraş var...sorada aklınıza ters gelenleri soleyin ama once emege saygı...

morsakal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
siteye girip ödemelerin nasıl yapıldığına bakın. banka hesabınıza yatırılıyo ve herkes bunu kullanıyo. böyle bir seçenek varken neden çekle uğraşsın herkes. bu yüzden koyduğum çek eski. bana dolandırıcı diyen ispatlasın bklm bunu

morsakal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya neyle itham ediyosunuz farkındamısınız. saygılı olun emin olmadığınız şeylere BULAŞMAYIN

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
ARKADAŞLAR
Sizleri yepyeni bir iş ile tanıştırmak istiyorum. Site tıklamakla mail okumakla falan artık sakın uğraşmayın. çünkü bende bunlarla uğraştım ama en sonunda bu noktaya ulaştım. işi özetlemek gerekirse söyle
aylık 10 dolar vererek bu şirketten bir domain alıyorsunuz.
...

yepyeni değil, senelerdir olan bir sistem; bu 1
tıklama ile uğraşmıyor, üye yapmakla uğraşıyorsunuz; bu 2
aylık 10$ veriyor, alt üye başına 1$ kazanıyorsunuz; zincirin altındaki kaybeden oluyor
zorlamıyorsunuz doğru, ben zorlamadım para mara yok da denilebilir ki yok, kendi adına ispatın yok, (mathiaxbars 10bin kazanmış aynı ispat dediğin şeyle o ayrı :) )
Ve daha bir sürü şey...

Bu arada banada göndermişlerdi, aşağıda bakın...

morsakal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
BEN SİZE NEYİ İSPATLAMAK ZORUNDAYIM Kİ BEN BİR KAZANCIM VAR DEMDEİDM KAZANCI OLANLARLA TANIŞTIM DEDİM.YENİ BİR İŞ DEMEMİN SEBEBİ DE FORUMLARDA OLMAMASI. HAYIR GİRMEYİN YA SİZİ ZORLA SOKAN MI VAR

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
tamamı büyük harfle yazı yazmak yasak. dikkat edin yazılarınıza, ayrıca burası ptc siteleri forumu değil 3 kuruşluk sitelerle 3 sayfa mesaj yazılmış forum veritabanını boş yere şişirmeyelim.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
"Oturduğunuz yerden binlerce dolar para kazanın"

Hey Amerika sevdalısı, güzel ülkemin güzel insanları. Bırakın bu Amerikan rüyalarını...

Kimse kimseye alın teri sarfetmeden binlercedolar vermez...

-Rüyaların peşinden koşmayın
-Gerçeklerin takipçisi olun
-Onların peşinden koşun...

morsakal "banka hesabınıza yatırılıyo" diye yukarıda yazmışsınız. Bir önceki mesajlarınızda da bir yakınınızın para aldığını ifade etmişsiniz. Madem öyle bize bankaya gelen paraları (Tek ekran görüntüsü ile olmasın sakın), her ay arka arkaya gelecek şekilde gösterebilir misiniz...

O binlerce doların kanıtını görmek isteriz :D Tabi varsa ...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi