İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

tıklamaya 0,01 cent

krake

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
slm arkadaşım,şevkini kırmak istemem ama ineceleyebildiğim kdarıyla bu satış sitesi,bu tür siteler tr. ödeme yapmaz,çünkü clixgalorede üye olduğum 2 şirket dajhi ödemedi.satış siteleri genelde komisyonlu çalışır,bu site hngi ülk. faaliyet gösteriyorsa oradakilere ödeme yapacağı kesin olabilir,ama adamlar hiçbir alışverişin yapılmayacağı,ve siteye tıklayanların dahi bi,rşey anlamayacağı bir yere neden ödeme yapsınlar ki,ama eğer siten ing. falansa bilmiyorum belki yapabilir,aslında bu tür satış sitelerinden benim ağzınm yandı.ondan herhalde ama limiti doldurman için eğer textlink i mevcutsa reklam ver 1000 tıklama için 1$ kadar ödersin,1000 tıklamada 10$ yapar.istersen dene ödeme yaparlarsa üye olabiliriz,eğer yab. sitelere tıklama reklamı vermekte zorlanırsan veye düşünürsen yardımcı olbilirim,slm....

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5