İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tıklanma 0 Tahmini Gelir 0.03$

Ozkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
Merhaba arkadaşlar ; yeni açtığım Türkçe sitemde reklam gösterimi 85 Tıklanma 0 Tahmini Gelir : 0,03$ yazıyor.Nasıl tıklanma olmadan para kazanıyor ki? Sayfa gösterimi de az daha 1 günlük site ; Hatta dün 2 tık oldu 1,2$ yazmıştı.

DSJSPextes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gösterim ve tık başınada para veriyor google adsense.İlk zamanlarda bende yüksek alıyordum.Zamanla düşüyor :D

cack88

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
karışık bir durum. ilk başka 0.30$ dolar alırken tık başına. şimdi. 0.03$ ortalama bu durumda

cagri169

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
karışık bir durum. ilk başka 0.30$ dolar alırken tık başına. şimdi. 0.03$ ortalama bu durumda

Benim Türkçe forum sitem vardı ve ilk başlarda iyi kazanıyordum ve sonra benim kazançlarımda sizinki gibi düştü. Sonra İngilizce sağlık sitesi açtım. Tık başına 0,77 $ verdiğide oldu 0.44 verdiğide.

BALIKADAM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Her ne kadar Google büyük ve diğer reklam sistemlerine göre daha güvenilir bir firma olsa da onun da amacı kar yapmak. Bu yüzden ilk başta göz boyayıp yüksek tık veriyor tıklama artınca da gelirlerde bir düşme oluyor. Herkeste böyle midir bilmiyorum.

xxsafa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İlk ay kazançlar yüksek oluyor genelde, sonra güm :):)

Muhendis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Merhaba arkadaşlar ; yeni açtığım Türkçe sitemde reklam gösterimi 85 Tıklanma 0 Tahmini Gelir : 0,03$ yazıyor.Nasıl tıklanma olmadan para kazanıyor ki? Sayfa gösterimi de az daha 1 günlük site ; Hatta dün 2 tık oldu 1,2$ yazmıştı.

Merhaba,

Kullanmaya teşvik için bol keseden veriyordur. Ay sonunda nasıl olsa geçersiz tık vs. diyerek kesiyor. :)

ata350

0
İyinet Üyesi
Reaction score
35
İlk ay kazançlar yüksek oluyor genelde, sonra güm :):)

Yılda 12 hesap açsak sürekli gelir yapabilir miyiz o zaman :p Şaka bir yana sayfa gösterimi düşük iken tık gelirse yani sayfa to yüksek olursa daha fazla veriyor anladığım kadarıyla.Saat tam on u 3 geçe biri tıklamış sayfa görüntüleme 260 o zaman daha fazla verdi :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5