İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tinypaste ile Linklerinizden Para Kazanın

TamDosya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaşlar sitenizdeki linklerden para kazanmak istiyorsanız tinypaste'yi kullanarak para kazanabilirsiniz.
Uzun Yazılarınızı, Linklerinizi, Resim ve videolarınızı tinypaste'ye yapıştırarak kaydettikten sonra size verilen linki
sitenizde paylaşıp Para kazanmaya başlayabilirsiniz.

2000 tekil link gösterimine 1 dolar kazanacaksınız.
Eğer 25 Doları tamamlarsanız Ay başında ödemeniz verdiğiniz paypal hesabına gönderilecektir.

Buraya Tıklayıp üye Olabilirsiniz.

Not : Benim Referans Linkimdir. Vermiş olduğum Linkten Üye Olursanız Bende Sizin Kazandığınızın %10 ' unu kazanacağım.
Üyeliklerinizi Bekliyorum :D

Kazanç tablomu Aşağıda görebilirsiniz.

resim_335842847.JPG

tygtyg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
25$ ı geçmişsin anladığım kadarıyla ödeme alabildin mi alabildiysen dekontunu yayınlarmısın

TamDosya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İlk Ödememi Aldım

Ödemeyi Ay Başında Yapıyor Demiştim Bu Sabah Gelmiş Ödemem

resim_246681005.JPG

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
2000 gösterim için frame açsak nasıl olur :D:D

11. Get Paid Program

We reserve the right to terminate any user from the site and said program, without the dispersal of any earnings should we determine the account is in bad faith. This includes but is not limited to forging requests, sending bot traffic, iframing pastes or other misleading tactics to earn points. We reserve the right to terminate you from our getpaid program for any or no reason and without cause.

TamDosya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2000 gösterim için frame açsak nasıl olur :D:D

Seni gidi uyanık :D

@blade78 yazmış bak iframe kullanırsan hesabını kapatırlar. Adamlar böyle şeyleri yutmaz.

Aslında ilk üye olduğumda bende senin gibi düşünmüştüm :D:D:D

Sen bi iframe dene istersen :p

Noxious

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Hit satın almana gerek yok hitcanavarı ve buna benzer siteler varken :D sen bi dene istersen ben deniyemem hesabımda 18 dolar var şuan onlara sonra yazık olur hesabımı kapatırlar.

denemeden bilemeyiz tabiki:)
büyük ihtimalle anlıyacaklar fakat tecrübe olsun diye denemeye başlıyorum.

DincerAydogdu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
29
Bu adamların düşüncesi iyi güzel de bu adamlar bu kazandıkları parayı nereden kazanıyorlar onu merak ettim ben. Ne bir reklam var ne başka bir şey.

TamDosya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu adamların düşüncesi iyi güzel de bu adamlar bu kazandıkları parayı nereden kazanıyorlar onu merak ettim ben. Ne bir reklam var ne başka bir şey.

Bazenleri reklamları kaldırıyorlar. Genelde adsense reklamları kullanıyorlar. Arasıra başka reklamlarda kullanılıyor.

2000 tekil link gösteriminde 1 dolar veriyorlar. Ama onlar muhakkak daha fazlasını kazanıyorlardır.

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
bilmiyorum valla deneyin bakın. ben dürüst kazanmanın yollarına bakacağım artık. makalelerin içerisindeki kaynak kodları tinypaste'e atın, gelsin tıklar...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5