İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

tk. sedo

yozgatlı

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selam tk. uzantılı domain leri sedo da kullanabiliyormuyuz satmak için felan bir de ricam var küçük bir ingilizce mail yazabilirmisiniz bu konu için sedo ya gönderecegim teşekkürler.

kenan56

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cevao

Satılır eğer tk uzantılı domaini dot.tk den parala aldıysa satabilir. veya sedoya park ettiği tk uzantılı siteye teklif geldiğinde sorun orda başlıyor yani sedo almak isteyen kişinin teklifini sunar sende kabul edersen sedo senden bazı bilgiler isteyecek yada sitenin senin sana ait olduğunu ispatlayan bir şey ister yani kısacası sedoya satacağın zaman o site yi dot.tk den satın almalısın çünkü şimdi satmaya kalksan telif hakkı sonuçta dot.tk nin benim başıma gelmişti bu olay sedodan belki tk uzantılı siteye türkiyede bana gelmiştir. ama çokta komik bir rakam dı 160 euroluk teklif sedo bunun 150 eurosunu alıp bana sadece 10 eurosunu verecekti bende red ettim zaten dot.tk den de alma sorunu vardı alsaydımda kazanacağım 10 euro boşa gidecekti:D en iyisi uğraşmamak tk ile eğer sedoda kullanacaksan tıklama için kullanırsın haa ama şunuda belirteyim zannedersem dot.tk ke sedo olayının önlemini almış çünkü sedota eklediğin tk uzantılı domaini dot.tk hesabına girip sedopark/xxtk diğe yönlendirmeye kalktığında bir türlü olmuyor eskiden oluyordu şuan olmuyor neyse açıklamam umarım yeterli olmuştur

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5