İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

TL PayPal Script - PayPal ile Hattınıza TL yükleyin!

ibolicik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam Bende Sistemi Farklı Anlamışım :D
Telefondaki TL yi paypala aktarma aramıştım..Tam Tersini Öyle birşey mümkünmü :D ?

limitlerikaldir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bir işyeriniz olması gerekmiyor zaten, size paypal ile ödeme geldiğinde siz herhangi bir bankanın interaktif şubesine girerek paypaldan ödeme yapan kişinin telefon numarasına kontörü yüklüyorsunuz manuel olarak :)

Saçma manuel olarak yüklüyorsak bunun ne anlamı var ?

dynasty

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Saçma manuel olarak yüklüyorsak bunun ne anlamı var ?
Siz Eğer GSM Operatörlerinden API alabiliyorsanız sizin için ayrı bir şekilde geliştiririz, ha o zaman bu fiyatın 20 katı bir fiyata düşünebiliriz scripti.

Neden manuel olarak yüklüyoruz sorusunun cevabına gelince. Bildiğiniz üzere paypalda onaysız hesap sahipleride işlem yapabilmektedir, her işlem yapan kişiye anında kontor yüklemesi yapılsa ve size bir dispute açılsa zarar söz konusu olmaması için manuel olarak kontrolden sonra yükleme yapıyoruz.

Bazı yüksek zekalı kişiler ahlaksız ve etik olmayan işlemler yapabildiği için bu şekilde. Umarım anlamışsınızdır. Teşekkürler.

limitlerikaldir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Anladım anlatımınız için teşekkürler.Parça Kontör bayileri bu şekilde bir API geliştiriyorlar.Scripti bende yaparım yapmasına fakat bu mantığı merak etmiştim anlatımınız için tekrar teşekkürler .

İyi Çalışmalar

dynasty

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Script üzerinden kontör aldıktan sonra bana dispute açıyorsunuz, tüm ödemeleri hemen geri yolluyorum bazen geç gördüklerim oluyor.

Arkadaşlar ben scripti satıyorum, kontör yüklemesini yapmıyorum. Lütfen son ödeme işlemini yapmayınız.

Bir çok kişi inanılmaz derecede script üzerinden kontör almış, tüm paypal ödemeleri aynı şekilde hesaplarına geri gönderilmiştir.

Bilgilendirme olarak buraya yazıyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5