İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

TL PayPal Script - PayPal ile Hattınıza TL yükleyin!

dynasty

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba, Bir çok kişi Paypal ile hattına TL almaya çalışıyor. Bu sorunu en aza indirmek amaçlı ve ticareti geliştirmeye yönelik sağlım mini bir e-ticaret scriptini taze taze satışa sunuyorum.

TL PayPal Script - Özelikler:
PHP 5.3.0v - MySQL dilinde kodlanmıştır. Veri kontrolü bakımından scriptte herhangi bir müdahale söz konusu değildir. TL bakiye paketlerinizi kontröl etmek için phpmyadminden kolayca ekleme çıkarma yapabilirsiniz.

Satın alınan paketleri işlemlerini PayPal panelinizde görüyorsunuz. Geri kalan işlem alınan TL'yi sizin müşterinizin hattına yüklemenize kalıyor.

Satış işlemi 5 adımda tamamlanıyor.
1- Tc Kimlik No girerek doğrulama yaptırılır.
2- Operatör seçimi ve Telefon numarası girilir.
3- Yüklenmek istenen TL bakiyesi seçilir.
4- Kontrol sonrasında PayPal ödeme sayfasında ödeme yapılır ve tekrar siteye yönlendirilir.
5- Son adımda siz; PayPal hesabınızda beliren açıklamalara göre satın alınan bakiyeyi telefon numarasına yüklersiniz.

* Paypala yönlendikten sonra, Fatura'da kişinin TC Numarası ve işlemi yaptığı bilgisayarın IP adresine bulunmaktadır.

*Sayfaların Title, Despription ve Keywords metaları ayar dosyasının içerisinden yapılmaktadır.
*Turkcell, Avea ve Vodafone hatları için TL satışına imkan vermektedir. Her operatör için farklı TL Bakiye paketleri sunulabiliyor.
*TL Paket Fiyatları sabittir. TL'nin PayPal'a çevrilmesinde Kur usülü sistem vardır. PayPal kurunu manuel olarak ayar dosyasından istediğinize göre değiştirebilirsiniz.
*Ödeme işlemi ayarlaması çok basittir, sadece ayar dosyasının içerisinden PayPal hesabınızın mail adresini girmeniz yeterli olmaktadır.
*Şuanki Sistem Türkiye İş Bankası'nın Kontor yükleme paketlerine göre uyarlanmıştır.
Ödeme detayları ve isteğe göre ek geliştirmeler yapılabilir.

SCRİPT FİYATI: 80 TL - DEMO: Link

SATIN ALANLAR:
1- OzzTr (r10)

Lütfen, Emeğe Saygı.

dynasty

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ek olarak yapılanlar:
1- TC Kimlik No girerek işleme başlatılması. (Tc No Doğrulaması yapıyor.)
2-Son adımda kullanıcının ip adresinide alır, Tc Kimlik No'su ile birlikte paypal satış formuna yönlendirir.

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Böyle bir proje düşünüyorum aslında , uzun yıllar devam ettirebileceğim. Sistemin demosunu inceledim tc kimlik doğrulama sistemi vs. gayet kullanışlı , proje için tam karara vardığımda mutlaka sizinle görüşeceğim bu script ticareti için Hayırlı satışlar

dynasty

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Böyle bir proje düşünüyorum aslında , uzun yıllar devam ettirebileceğim. Sistemin demosunu inceledim tc kimlik doğrulama sistemi vs. gayet kullanışlı , proje için tam karara vardığımda mutlaka sizinle görüşeceğim bu script ticareti için Hayırlı satışlar

teşekkür ederim. Bunlara ek olarak istediğiniz herhangi bir geliştirme olursa onuda dahil edebiliriz.

P

pozitif06

Misafir
kontör gönderimi paypal ödeme sonrası admin tarafından manuel olarak değil mi? yanlış anlamadım galiba...

webziyareti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
peki hocam hoşuma gitti bende online olarak internet üzerinden paypal kontör satıcılığı yapmayı düşünüyorum fakat, benim parça kontör gibi işyerim yok tamamen internet üzerinden yapıcağım ama bunun için bayilik v.s veriyormusunuz? sizden bilgi alabilirmiyim.

dynasty

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
peki hocam hoşuma gitti bende online olarak internet üzerinden paypal kontör satıcılığı yapmayı düşünüyorum fakat, benim parça kontör gibi işyerim yok tamamen internet üzerinden yapıcağım ama bunun için bayilik v.s veriyormusunuz? sizden bilgi alabilirmiyim.
Bir işyeriniz olması gerekmiyor zaten, size paypal ile ödeme geldiğinde siz herhangi bir bankanın interaktif şubesine girerek paypaldan ödeme yapan kişinin telefon numarasına kontörü yüklüyorsunuz manuel olarak :)

webziyareti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir işyeriniz olması gerekmiyor zaten, size paypal ile ödeme geldiğinde siz herhangi bir bankanın interaktif şubesine girerek paypaldan ödeme yapan kişinin telefon numarasına kontörü yüklüyorsunuz manuel olarak :)

İşte Kontörü Bulmak mesele Öğrenci olduğum için herzaman kontör almak zor olur :) bayilir felanda olsaydı sıkıntı çekilmezdi :)

dynasty

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İşte Kontörü Bulmak mesele Öğrenci olduğum için herzaman kontör almak zor olur :) bayilir felanda olsaydı sıkıntı çekilmezdi :)

Kontör bulmuyorsunuz zaten size ödeme gelince sizde bankaya girip online olarak internet şubenizden kişinin hesabına kontör yüklüyorsunuz. Yani stokta kontör yok anlık işlemler. Al gülüm ver gülüm. :)

P

pozitif06

Misafir
gsm operatorlerinin bireysel işlemler menüsünden kredi kartınızla yada bank hesabınızdaki tl ile kontor alabiliyorsunuz ve yine online işlemlerden transfer gerçekleştirebiliyorsunuz...

( internet erişiminizin old. varsayıyorum :) )

webziyareti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet güzel birşey ama Malesef bir sorun daha var :) Banka Hesabı yok Çünkü Yaş tutmuyor, Ama Paypal var. paypalda yaşı yüksek gösterip alma şansımzı var :)

sonses10

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Arkadaşın scripti gerçekten güzel. Alan olupta kontör bayiliği isteyen olursa yardımcı olabilirim.

Tc sorgulamayı neye istinaden yapacak orası biraz garip geldi. Sonuç itibariyle isim soyisim bilgisi girmiyoruz. Ordaya rastgele bir sorguda yapsak sorgulamayı geçecektir zaten. Burdaki sorgulama neye istinaden yapılacak ?

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
tc doğrulama neye göre yapılıyor anlamadım

TC no yazıyorum sonra Tebrikler! TC Kimlik Numarası Doğrulandı. diyor. Neye göre doğrulandı ben kimim bilmeden doğruluyor. Bu noktada eğer bilmediğim başka bir şey yoksa bence bir önemi yok bunun.

otomatik TL yükleme özelliği olmadığı için bence pratikte verimli bir uygulama değil

gönderilen script geri çekilemediği için iade kabul etmiyoruz diyorsunuz. işte bunu gerçekten anlamadım.

dynasty

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşın scripti gerçekten güzel. Alan olupta kontör bayiliği isteyen olursa yardımcı olabilirim.

Tc sorgulamayı neye istinaden yapacak orası biraz garip geldi. Sonuç itibariyle isim soyisim bilgisi girmiyoruz. Ordaya rastgele bir sorguda yapsak sorgulamayı geçecektir zaten. Burdaki sorgulama neye istinaden yapılacak ?
Siz bir sahte kimlik numarası yazdınız mı? Kafadan sallama numarayla geçilebiliyor diyorsunuz!

Böyle bir şey yok gerçek kimlik numarası yazılmadan geçilemez! Scripti denememişsiniz bide rastgele yazılsa bile geçilir diyorsunuz dolayısıyla.

tc doğrulama neye göre yapılıyor anlamadım

TC no yazıyorum sonra Tebrikler! TC Kimlik Numarası Doğrulandı. diyor. Neye göre doğrulandı ben kimim bilmeden doğruluyor. Bu noktada eğer bilmediğim başka bir şey yoksa bence bir önemi yok bunun.

otomatik TL yükleme özelliği olmadığı için bence pratikte verimli bir uygulama değil

gönderilen script geri çekilemediği için iade kabul etmiyoruz diyorsunuz. işte bunu gerçekten anlamadım.

Scripteki kodlama sayesinde tc kimlik numarası doğrulanmaktadır. Biz sadece TC Kimlik numarasını istiyoruz. Şuanki mecut yasalar dahilinde bunu bile istememiz aslında yasak kişisel bilgi paylaşımına girmekte. Dolayısıyla eğer siz daha detaylı olarak isterseniz bunun için Kimlik Paylaşım Sistemine müracatınız gerekmektedir.

Buradan size verilen yetki ve paylaşım API koduyla sistemi dahada geliştirmeniz mümkündür.

sonses10

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Siz bir sahte kimlik numarası yazdınız mı? Kafadan sallama numarayla geçilebiliyor diyorsunuz!

Böyle bir şey yok gerçek kimlik numarası yazılmadan geçilemez! Scripti denememişsiniz bide rastgele yazılsa bile geçilir diyorsunuz dolayısıyla.

Scripteki kodlama sayesinde tc kimlik numarası doğrulanmaktadır. Biz sadece TC Kimlik numarasını istiyoruz. Şuanki mecut yasalar dahilinde bunu bile istememiz aslında yasak kişisel bilgi paylaşımına girmekte. Dolayısıyla eğer siz daha detaylı olarak isterseniz bunun için Kimlik Paylaşım Sistemine müracatınız gerekmektedir.

Buradan size verilen yetki ve paylaşım API koduyla sistemi dahada geliştirmeniz mümkündür.

Ben scripti denedim. Rastgeleden kastım herhangi bir sallama tc no girme ile işlem geçilebilmektedir. Bu bir entegrasyondur. Benim tc ile girmediğimde nerden emin oalcak benim odluguna doğruulamadan kastımız budur. Bu scripte yapılan sadece tc türkiyede varmı yokmu onu sorgulamıs oluyor. Tc numarası entegre etmiş olduğunuz varnasyonların içinde gömülü olan bilgilerden başka bişey değil.

Ben bir tc no girsem direk gececek ama ben oldugumu bilmeyerek. Anlatmaya çalıştıgım buydu.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5