İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tlink Para

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Emeğe gerçek saygı: Paylaştıkça Kazanın!

Tlinkpara nedir?

Birçok forumda ve benzeri platformlarda linklerinizi paylaşıyorsanız, Tlinkpara.com bu iş için harcadığınız emeklerin boşa gitmemesini sağlar. Linkinizi önce Tlinkpara'ya girer ve onu bir tlink'e dönüştürürsünüz. Tlink'e dönüşen linkiniz, hedef url'ye gitmeden önce ya da gittikten sonra yarattığı reklam alanı ile cebinizi doldurur.

Kullanmak Çok Kolay!

Tlinkpara'yı kullanmak çok kolay. Tek yapmanız gereken zaten paylaşacağınız linki burada bir Tlink'e dönüştürmek. İnsanlar sizin ürettiğiniz Tlink'e tıkladıkça da para kazanmak.

Hemen aşağıda paylaşmak istediğiniz linki nasıl kolayca Tlink'e çevirebileceğinizi bulabilirsiniz.

Linkini Tlinke dönüştür.

İster tek link yazıp linkinizi tlink haline dönüştürebilirsiniz.
İsterseniz de birden fazla linki aynı anda Tlink'e dönüştürebilirsiniz.
Böylelikle aynı gruba ait linklerinizi gruplayarak daha sonradan kolayca yönetebilirsiniz. Tek yapmanız gereken Grup oluştur diyerek linklerinizi birer "Enter" arayla yazmak.

Reklam Tipini Seç

İster hedef url'den önce bir arasayfa
Yakında: İster hedef url'nin en üst kısmında banner alanı

Yetişkin içerik olup olmadığını belirtiniz

Genel kullanıcı için ayrı
Yetişkin içerik için ayrı
Eğer paylaştığınız linkin yöneldiği sayfa yetişkinlere yönelik içerik barındırıyorsa, seçiminizi ona göre yapınız.

Linklerini Yönet

Link Yönetimi bölümünden istediğiniz linkleri silip, yenilerini ekleyebilirsiniz.

Kazançlarını Yönet

Hesabım bölümünde, ödenen, henüz ödenmeyen kazançlarınızı görebilir, yeterli kazanca ulaştığınızda ödeme talebinde bulunabilirsiniz.

Örnek link: http://www.tlinkpara.com/l/MTkxNjYz (forum.iyinet.com adresine yönelir)

tlinkpara.com

Noxious

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
100.000 tıklama için 15 tl veriyor.üyelik sözleşmesinde yazmışlar.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
100.000 tıklama için 15 tl veriyor.üyelik sözleşmesinde yazmışlar.

100.000 tıklama 15 tl mi? Kullanmaya değmez o zaman. Bir linke 100.000 kere tıklatabilsem 15 tlnin yüzlerce katını alırım. 1000 tıka 15 tl falan olsaydı bari bu çok düşükmüş.

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
bence de. bu arada şimdi baktım o 2 tıklama sayılmış ama kazanca yansımamış.
1500/100.000= 0,015 kuruş tık başı verilen ücret. tık başı 2-3 kuruş verilse kullanılabilir aslında.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Bu öyle süper paralar kazanacağınız bir sistem değil elbette, ama yapımcılarını bir kontrol edin sağlam kişiler. Forumlarda işte şu siteye girin aradığınız bilgi burada derken vereceğiniz link türü bu. Damlaya damlaya göl olsun yani.

Ben anlamıyorumki herkesmi milyoner burada :p

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Bu öyle süper paralar kazanacağınız bir sistem değil elbette, ama yapımcılarını bir kontrol edin sağlam kişiler. Forumlarda işte şu siteye girin aradığınız bilgi burada derken vereceğiniz link türü bu. Damlaya damlaya göl olsun yani.

Ben anlamıyorumki herkesmi milyoner burada :p

Hiçkimse milyoner değil ama herkes milyonerlik peşinde yoksa hiçkimse 3-5 kuruş için internette kafa yormaz. :p Çok hitli bir forumda 1 link yayınlasan ve 1000 tık olsa ki ihtimal dahilinde bile değil vereceği 15 kuruş :D Yani uğraşmaya değmez.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Yahu Gökhan bu uğraşmaya değmez deyimini senden duymak bana çok koyuyor bana :p konu şu durup durup aaa para kazansam değil, yayınladığınız linkleri bununla paraya çevirirsiniz hepsi bu. 1 senede 1 aylık adsl paran çıksa fenamı olur Gökhan?

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Yahu Gökhan bu uğraşmaya değmez deyimini senden duymak bana çok koyuyor bana :p konu şu durup durup aaa para kazansam değil, yayınladığınız linkleri bununla paraya çevirirsiniz hepsi bu. 1 senede 1 aylık adsl paran çıksa fenamı olur Gökhan?

Bununla uğraşsam 1 senede 1 aylık adsl paramı çıkartırım doğru ancak bununla uğraşmasam 1 günde 1 aylık adsl paramıda çıkartabilirim. Küçük balıklar artık kesmiyor büyük balık lazım :p Yani kısacası tahammül edemem buna :D

TamDosya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bununla uğraşsam 1 senede 1 aylık adsl paramı çıkartırım doğru ancak bununla uğraşmasam 1 günde 1 aylık adsl paramıda çıkartabilirim. Küçük balıklar artık kesmiyor büyük balık lazım :p Yani kısacası tahammül edemem buna :D

Tinypaste.com Çok daha iyi bence. 2000 tıka 1 $ veriyorlar. Tinypaste'den 1 ayda kazandığım para benim 3 aylık ADSL paramı karşılıyor :D
Tinypaste hakkında açtığım konuya burdan bakabilirsiniz http://forum.iyinet.com/internetten-para/128918-tinypaste-ile-linklerinizden-para-kazanin.html

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5