İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tolga Batuhan Çavdar | Web Tasarım, Grafik Tasarım

Kaan

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Konu ile alakalı olarak bilgim vardır.

Batuhan, benim manevi bir kardeşim olmak ile beraber grafik tasarım konusunda arayüz çalışmaları, katalog, dergi, kartvizit ve logo banner tasarımları yapmaktadır.

Kendisi kalite işler çıkarmakta olup, çalışmaları tamamen kurumsal firmalar üzerinedir. Kendisine her konuda ön referans ve kefil oldugumu'da altını çizerek belirtmek istiyorum.

Hayırlı kazançlar, bol müşteriler dilerim kardeşim.

tlgbtn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konu ile alakalı olarak bilgim vardır.

Batuhan, benim manevi bir kardeşim olmak ile beraber grafik tasarım konusunda arayüz çalışmaları, katalog, dergi, kartvizit ve logo banner tasarımları yapmaktadır.

Kendisi kalite işler çıkarmakta olup, çalışmaları tamamen kurumsal firmalar üzerinedir. Kendisine her konuda ön referans ve kefil oldugumu'da altını çizerek belirtmek istiyorum.

Hayırlı kazançlar, bol müşteriler dilerim kardeşim.

Değerli yorumun, düşüncelerin ve katkın için teşekkür ederim :)

tlgbtn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İş alımları devam ediyor, projelerinizde beraber çalışmak dileğiyle.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5