İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Toolbar yapmak istiyorum !

zis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar mrb.ben sitem için bir toolbar yapmak istiyorum.bunu nasıl ne ile yapabilirim.visual basic,delphi ile falan yapabilir miyim?bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim.

zis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben bu wizardı kullanamadım bi türlü.mesela kendi sitemde aratmaya çalıştğımda benim bu değişkene atamam lazım toolbara girileni.mesela sitem.com/ara.php?aranacak=toolbara girilen şeklinde yapmak istiyorum.bunu başaramadım.birde normal tüm aramalar adamların sitesinde gerçekleşiyo bunu engelleyemez miyim?

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya artık pek cok programın c-ra-ckleri yok zaten piyasada, internet legallesiyormu yoksa google bunlara prim ver miyormu?
genelde hep eski tarihli verisyonalrın var.

legalize oluyoruz yavas yavas galiba :rolleyes:

P

prismomed

Misafir
drstranger' Alıntı:
ya artık pek cok programın c-ra-ckleri yok zaten piyasada, internet legallesiyormu yoksa google bunlara prim ver miyormu?
genelde hep eski tarihli verisyonalrın var.

legalize oluyoruz yavas yavas galiba :rolleyes:
aramayı bilmek lazım. googledan yahoodan aratırsak tabii bulamayız. :confused:

M

mavidusler

Misafir
+1 ya da +1111111111 demesi kolay. yokturun bahsettiği programın *****i gerçekten yok. isterseniz deneyin şansınızı.

usekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben adrese girdim ama programin ismini goremedim.

ismini bilen arkadas warsa yazarsa buraya sevinirim... (yokturun bahsettigii linkteki program)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5