İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Toplam 100.000 Hitli Satilik Siteler

SeVDiGiMSiN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar...
BU SİTELER SATILIKTIR...
www.turkhard.com - 6.000 hit
www.saksarsiv.com - 6.000
www.saksihatun.com 27.000
www.guzelresim.com - 10.000
www.world-absürt.com - 25.000
www.zirvedekim.com - 26.000

sitelerin hepsinin toplam hiti 100.000 dir.
Siteler şu anda kapalıdır.(HOST ETTİĞİM SERVERİN SAHİBİ BENİM SİTELERİ SİLİP,KENDİ SİTELERİNİ KOYDUĞUNDAN DOLAYI KAPADIM)
Sitelerin toplam fiyatı: 3.000$ dir
Siteleri Almak İsteyenler +905435181671 numaralı telefon ile İletişime Geçebilirler...
İsteyenler [email protected] Msn - Mail i ile iletişime geçebilirler.
msn ve maile pek bakamadığımdan dolayı +905435181671 Numaralı telefondan iletişime geçmenizi
Dileriz.

SAYGILAR..
Yasin YANIK

B

Bohemlife

Misafir
aylık hit mi bunlar?
ki sanırım aylıktır. çünkü arama motorlarında bu kadar hit alacak durumları yok hiç bir sitenin..

W

webkolik

Misafir
Bohemlife' Alıntı:
aylık hit mi bunlar?
ki sanırım aylıktır. çünkü arama motorlarında bu kadar hit alacak durumları yok hiç bir sitenin..

Takip ettiğim için söylüyorum sarınım bazı siteler toplistti ve günlük hitler

D

dnturkey

Misafir
hit kaynağını sorabilir miyim ?

mesela guzelresim.com google da indexli değil. google dan hit gelmiyor. saksihatun.com da 42 sayfası indexli ve seo namına bi şe yok. yani google dan doğru düzgün hit aldığını sanmıyorum..

hitlerin hakkında biraz daha açıklayıcı olursan seviniriz...

forumkeyfi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar yasin öncelikle hayırlı olsun diyeyim arkadaşlar sitenin birisi toplistti diğerleri ise absürt siteler ve doğal olarak bu hitler gunluk ve normal hitlerdir google veya diğer arama motorlarına ihtiyac duyulmadan absürt siteler bu hitlere ulaşabilir.

almayı dusunen arkadaşa hayırlı olsun simdiden

B

Bohemlife

Misafir
siteler kapalı diyor. hangi toplist bu? gaipten hitler mi geliyor:)
aklım almıyor açıkçası

forumkeyfi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bohemlife adam söylemiş sitelerin kapalı oldugunu zaten acıkken bu hitlere sahipti siteler gaipten gelmiyor du hitler :)

SeVDiGiMSiN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar.
zirvedekim googleden günde 3000 tekil hit alıyordur. 2 gündür kapalı tabiki. ve hitlerde günlük. hitlerdir. saksihatun.com un hitinin %30 civarı türk dür geriside yabancı.
world-absürt.com
un hitinin %15 civarı türk ve gerisi yabancı hitdir.
zirvedekim.com unda geçen gün googleden 3200 kişi girmiştir. hit list olarak devam ederse halaa aynı hiti ayacaktır...
saygılar...

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben buna geçıcı hıt derım motorlardan,
gecen gun arkadaşımın sıtesınde gordum gogoleden 12.000 kişi girmiş, oncekı hafta toplam tekıl 500 dur nasıl mı gamze özçelık sayesınde... bu yuzden geçıcı hıt oalrak bakarım ben buna verdığın resımdede sıte namına bir şey goremıyorum sırf gamze...

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gamze ozcelige spam sayfa yapan hiti vurdu zaten , 15 günlük bir hit ama iyi kazanc cıkarabilecek birşey. Biz yapmadık , pimşanmıyız. Bilmiyorum :)

adamın biri 25000 aldı 1 günde

SeVDiGiMSiN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Vala sadece gamze özçelik o kadar. hit list olarak devam edilirse hiti 15.000 in altına düşmez. ve açıken çok güzel çıkışlarıda vardı. 1. siteye 7-8 bin yolluyordu. 1 site bana 4-5.000 yolluuordu. devam ettiği sürece hiç bişi olmaz. zaten satılmaz ise ben devam ediceğim yapmaya. şu anda istanbulda değilim. muayne ile uğraşıyom malum askerlik kapıya dayandı.
:p
saygılar...

SeVDiGiMSiN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Satılırsa Daha Komik Olurum Dostum.
Sen Hiç Kafanı Yorma.
Satamaz isemde Bakarım Bi Çaresine....
SAYGILAR...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5