İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Toplama

A

Anonymous

Misafir
Yaw Allah aşkına birisi bana access da a hücresindeki bir sayıyla b hücresindeki bir sayının toplamını c hücresinde veren formülü yazsın. makroysa makro yapalım nedir bu yani kaç gündür bizdemi bi mallık var annayamadım yaw. Bana verilen formül şu : =Topla([a]*) bunu c ye yazıyorum ama çarpıyo yıldızı artı yapıyorum yanyana topluyo. Allah rızası için acele pls

A

Anonymous

Misafir
Yaw Allah aşkına birisi bana access da a hücresindeki bir sayıyla b hücresindeki bir sayının toplamını c hücresinde veren formülü yazsın. makroysa makro yapalım nedir bu yani kaç gündür bizdemi bi mallık var annayamadım yaw. Bana verilen formül şu : =Topla([a]*) bunu c ye yazıyorum ama çarpıyo yıldızı artı yapıyorum yanyana topluyo. Allah rızası için acele pls

A

Anonymous

Misafir

A

Anonymous

Misafir

A

Anonymous

Misafir
access'de hücre kavramı yoktur..
tablolar ve alanlar vardır..
bu alanları birbiriyle toplamak için ise SQL kullanman gerekir..

K

Kayıtsız Üye

Misafir
arkadaş ilkönce c'de metin kutusuna ulaş denetim kaynağı bölümüne =[a]+ yaz sonuca ulaşırsın inş. daha sorun olursa [email protected] a yazarsın yardımcı olurum inş.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5