İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Toplanalım

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arama motoru başlıklı konu hedefinden sapmaması için yeni bir başlık açmayı uygun gördüm.
beceriksiz ile biz pazartesi kadıköyde buluşmayı düşünüyorduk.echo ile de yarın ayrı bir görüşecektik. angelo da varım diyor, google nickli arkadaşta konu ile ilgili, dsgnr sen uzaksın ama seni de aramızda ve bu işin içinde görmek isteriz (şahsen kendi adıma isterim). ploop un da aramızda olmasını çok isterdim ama benim jet tamirde olduğu için Antalya dan alıp gelemicem :) (keşke sende istanbulda olsaydın ). bunun dışında kim varsa buluşmak isteyen buraya toplantı için ne zamanlar uygun olduğunu, bir şirkettemi yoksa free mi takıldığını, bir de hangi konularda yardımının dokunacağını vs. yazsın ama sadece merakından veya ilgisinden dolayı katılım olmasın. bi gün belirleyelim toplanalım konuşalım.
amaç sadece arama motoru konusu değil, beraber girişebileceğimiz ciddi işler, bu ne olabilir? spesifik bir konuda arama yapan bir arama motoru olabilir (bu konuda iki öneri geldi şimdiye kadar), benim travel konusunda aklımda olan ama bir türlü icraata dökemediğim bir proje var o olabilir. direk google benzeri arama motoru olabilir. bi toplanalım görüşelim, fikirleri dinleyelim, muhabbet edelim, kısa, orta ve uzun vadeli planlar yapalım, büyük projeler finansman desteği için daha küçük çaplı ve daha çabuk paraya dönebilecek projeler üzerinde tartışalım, ne kadar finansman gerekeceği kimin ne kadar finansör olabileceği vs. vs.
eminimki ekip olarak bazı projelere girişirsek sponsor vs konularında çok fazla sıkıntı çekmeyiz.
ben kendimden başlayayım:
maslak tarafında oturuyorum, yarı büro (resmi faaliyet şu an için yok) yarı ev gibi bi şeyim var. tek kalıyorum. şu an iki adet pc mevcut. (bende sık sık toplanabiliriz baabında ) özellikle fikir ve finansman olarak yardımım dokunur. hemen hemen her zaman vaktim var. her gün bana uyar (öğleden önce kalkmam :)
artı olarak bu hafta içi hatta pazartesi salı toplanabiliriz.

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
ben freelance takılıyorum.Asıl işim bu.Ama bunun yanında tekstil ( aile şirketi) işiylede uğraşıyorum.Genelde banada her gün uyar.Ama finans danışmanlığı yapdğım bazı şirketler var ve olur olmaz anlarda toplantı çıkartıyorlar başıma.Bir gün öncesinden kararlaştırılırsa ( pazartesi salı hariç ) her zaman gelmeye hazırım.İstanbul anadolu yakası- maltepe de oturuyorum..
Birde bu toplantı arama motoru ve neler yapabilir üzerinemi olacak ?
Genel buluşma toplantısımı olacak ?
Tüm sponsor kullanan webmaster arkadaşlara başarılar diliyorum.

theersin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Pazartesi Doktora gidicem Ameliyat Olma gibi durumlarım var.
Salı günü olursa ben seve seve gelirim tanışma fırsatım olur geçen çarşamba @dsgnr ile buluştum eğer o gelirse beraber geliriz :)

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
uzak olmasa damlardım ama çok uzağım, eh senin jet tamirdeymiş zaten. napalım aldığınız kararları desteklemekten başka yapacak bir şey yok :)

Mask

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yahu zıppkını ben amerikada filan diye düşünüyordum :)
gitmek isteyen arkadaşlara havırkıraft gönderebilirim .
istanbulda olacak arkadaşlara kahve ısmarlayabilirim şirketimizde
6 kişilik bir toplantı masamız var çevresine yayılırız.

qooqle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu hafta içi carşamba saat 6 dan sonra ufak bir işim var.Diğer günler müsaitim yer ve zman belirlerseniz gelirim ben de. Buluşmanın amacı aramızda güvenin oluşmasını saglamak... Net üzerine her türlü projeyi konuşabiliriz.

Perşembe cuma gibi yapalım uyarsa size tabi.

Impetus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir ara çalışanları derneği die bir dernek kurmaya karar vermiştik. 3 toplantıdan sonra güme gitmişti olay. bu da ona donmezse bende gelirim. en azindan tanismis oluruz. bana her saat uyar. slmalr.

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
şimdi kimler geliyor,
zıppkın (ben :) ), beceriksiz, google, impetus, theersin, Mask (mesajını gelirim gibi algıladım :) ), angelo da varım demişti, echo da gelecek.
bu kadarcıkmıyız?
bu arada toplanmanın amacı öncelikli olarak tanışma olsun, tanıştıktan sonra arama motoru vs projeler konuşulur zaten

E

echo

Misafir
evet bende gelecem uzun bir bekleyiş oldu. umarım herkes için sağlıklı bigün olur ben faydalı olacağıma inanıyorum :)

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
alman usulü yapsak :D

he ya, dsgnr görükmüyor ortalıkta

tamam senimi kırcaz alman usülüdür herkeze duyrulur :D görende dicekki en lüks yere gidiok hee :D bi çay bahçesine gircez kişi başı maximum 5 YTL

gelebilecek en geniş ekibi kuralım.Mademki toplanıp tanışmak istiyoruz, işi olmayan herkez aramızda olsun..

trextra ' da sanırım istanbulda.Onada bi ulaşalım mutlaka. Ploop sende gelsen keşke

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
istanbulda olsaydım kesinlikle gelirdim ama maalesef bursadayım inşallah başka zamana :(

theersin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
hesaplar zıpkından canım sen zahmet etme :p bu arada ben gribim yatak döşek yatıyorum.Ama ne olursa olsun geleceğim ve benden grip olan arkadaşlar sonradan suçlamasınlar önleminizi alıpta geliniz :D

dsngr gelmiyormusun ?

@dsngr ben zorla getiririm onun çok güzel projeleri var gelemiyor siteye yoğun adam :D

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hiç birşey den anlamayan hoşsohbetinize katılmak isteyenleride kabul ediyor musunuz? :D

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
herkeze açık birinci geleneksel iyinet toplantısı yapıyoruz.İkincisini amerikada iyinet in yanında yapacağız :)
Şenol ben 3 kişi yerine orada olacam. Sen lugelas ve kendim için. İkinizide orada görmeyi çok isterdim kısmet değilmiş.Lugelas ' la görüşcem 1 ay sonra.Kayınpederimle aynı yerde oturuyor.Bursa ' yada kısmetse 2 hafta sonra geleceğim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5