İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Toplanalım

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
çekmedik kardeşim. önemli şahsiyetlerin resmleri çekilmez. alla alla

theersin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
çekmedik kardeşim. önemli şahsiyetlerin resmleri çekilmez. alla alla
Seni gördüm zaten diğerlerinide kısmetse görürüm
ehueh.gif

boeee.gif

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
insan merak ediyo konuşulanları bi özet geçinde merakımz gitsin bide hiç fhoto yokmu çektiğiniz üyeleride merak etmişimdir hep kişilikleriyle görünüşleri çelişiyomu diye

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ya işte kızlardan filan bahsettik. oyle işte. tip olarak da en yakışıklıları benim işte. girdiğimiz ilke yerden itibaren bütün kızlar bana bakıodu. hava atmak için kesinlikle solemiyorum bunları yanlış anlaşılmasın.

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
eet dsgnr çok yakışıklıydı.Altın bide kolye takmıştı.Tespihte hoş durdu elinde sallıodu öyle karizmatik bakışlarıyla.Gömlek göbeğe kadar açık.Kılların çıkış estetiğide cabası.

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
eet dsgnr çok yakışıklıydı.Altın bide kolye takmıştı.Tespihte hoş durdu elinde sallıodu öyle karizmatik bakışlarıyla.Gömlek göbeğe kadar açık.Kılların çıkış estetiğide cabası.
la o ben değildim sasuydu :D karıştırdın. Kumral Hatunla muhabbeti koyan bendim

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
şaka bir yana ilgi ve bilgi alanının, para kazanma biçiminin aynı olduğu kişilerle buluşup konuşmak cidden güzel oluyor. dsngr doğru söylüyor benden sonraki en yakışıklı kişiydi :D en karizma da kıraran sakallarıyla Mask dı :) tabii evli olduğu için ona bakanları hiç sallamadı (ne me lazım yenge menge takılır buraya açık vermiyelim di mi abi :D )

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
o yengeden ziyade bide sizin diğer yenge yarın gelio aman mesjlarımı silin :D görür mörür.

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
siz bittiniz.Bende bu yazıları screen almazmıyım :D

dsgnr sen scripti yaz..
Zıpkın sen seomu yap..
Mask abi sen uzan dinlen sana boynumuz kıldan ince :p

E

echo

Misafir
ya işte kızlardan filan bahsettik. oyle işte. tip olarak da en yakışıklıları benim işte. girdiğimiz ilke yerden itibaren bütün kızlar bana bakıodu. hava atmak için kesinlikle solemiyorum bunları yanlış anlaşılmasın.

meydan boş kalmış heralde :D kesinlikle yalan cafedeyken bana bakmayan kız kalmadı . tüm kızlar çıkarken boyunları bi tarafa tutulmuş şekilde çıktı yalan yok

sana baksa baksa tuvaletteki rimelciler bakardı :D

qooqle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şaka bi yana , dsgr dışarı cıktıgında ( sigara almak için) burger king'in önündeki tüm kızlar dsgr'a bakıyordu. Dedim nedir sırrı diye.. tek kelime ile cevap verdi seo:)

Macos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yav birakin 1 saat geldim yaninıza butün kızlar bana bakıyor diye... bende gideyimde bari arkadaslarda nasiplensin... :) özellikle dsngr..

Macos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şaka bi yana , dsgr dışarı cıktıgında ( sigara almak için) burger king'in önündeki tüm kızlar dsgr'a bakıyordu. Dedim nedir sırrı diye.. tek kelime ile cevap verdi seo:)

burger önündekilerin hepsi tiki geçlik... arkadasinda tiki ile ilgili sitesi varya ordan taniyorlardır :) seo ile alakasi yok...

Mask

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bak kimler ne niyetle gelmiş belli oluo :)
ben kimseye bakmadım
biri rimellere bakar
birisi kızlara
hesapta SEO yada Adsense konuştuk

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yenge yarın kaçta nereye geliyor abi söylede çektiğim videolarınızı teslim edeyim onlara.
dsgnr işin yaş ;)

Mask AMCA ya daha fazla şantaj yapmak istedim ama gönderdiğim hatunlara tepki vermedi. :S

E

echo

Misafir
dsgnr senm kaşındın olm ihbar ediyorum seni ekmeğimle oynamaya kalktın yapmıcaktın :D

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
hepinizi kınıyorum. teknoloji konuşun diye gönderdik, yaptıklarına bak hele :D

Mask

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Favorites bu gençler hep böle
arada zıpkınla biz bayaa bi karıştırdık bilgileri harmanladık
baya birikimler varmış güzel şeyler çıkabilir
ötekiler kızlara baksın :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5