İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

TOPLIST i olanlar ? aardvarkcular ?

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3

pisces

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yoruma açık tabiiki.. görsel olarak eksi puan, hiti artırması olarak artı puan (ama ne kadar kaliteli, ilgili ziyaretçi gelir meçhul) kişisel görüşüm (ben sevmiyorum)

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
sizce en fazla "ana sayfa" da kaç toplist butonu olmalı..

benim bir sitemde 7 adet var.

bence kaliteli toplistler ve pr değerleri yüksek.

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ya anlamadıgım bu sitelerin hiti bazılarının yani okadar yuksek deilken yuksek gorunuyor hatta ONAYLAMADIGIN bazı siteler listede gorunebiliyor. AARDVARK ta bi acıktan sozedildigini duymustum nedir bilen varmı ?

varyemez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
trli.net için 15 den fazla toplist içeren siteleri kabul etmiyorum ben.özellikle yukarıdaki sitelerin bir kısımı sitelerini eklediler ama kabul etmedim.

pisces

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bazılarında (aadwarkın) toplist kodunu alakasız bi siteye koyup sitenizi ekleyebiliyosunuz.. o alakasız sayfanın hiti azsa sonlara düşersiniz ama en azından sitenize link koymadan toplistte yer alırsınız:)

PHPtoplist

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir komplo teorisi de benden;
siteye daha önce üye olan A sitesinin şifresi basit birşeydi: abcde gibi
B sitesi bunu öğrendi, A sitesini bilgilerini kendisininkileriyle değiştirdi...
bu nedenle B sitesini onaylamadığınız halde sitede yer alıyor...

aardvark kullanmadığım için tam bilmiyorum ama bu şekilde olmuş olabilir...

ZApToR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şuana kadar genelde sohbet siteleri genelde beni çelişkiye düşürdü.

Nasıl mı ?

hemen anlatayım.Şimdi adam bir kere başvuruyor ve kabul ediliyor.Ondan sora aradan yarım saat sonra iki üç başvuru daha üst üste yapıyor.Yani böyle bir durumda site tanınmasa adama üst üsta onay wermiş olacaksın.Hatta şuana kadar onay vermiş olabiliriz.

Bunun avantajı ne olabilir?

Başvuran kişiye göre; belirlemiş olduğu keywordler ile tekrardan başvuru yapacak.Toplistte ve arama motorlarında daha fazla önplanda olmak için çabalamış olacak.

Bunun dezavantajı ne olabilir?

Öncelikle başkalarının haklarını çiğnemiş olacak ve ondan sora sitesiyle alakalı olmayan kelimeler ile heryönden üstlerde olmak için çırpınacaktır.

Dipnot: Şuan için iki üç kez başvuran siteler gözümüzden kaçması sonucunda tekrardan listede yer almış olabilir.Ama burda bilinçlenmesi gereken ilk ve tek kişi site sahipleridir.Listeyi ve arama motorlarını gereksiz yere işgal etmek yerine bir kere başvuru yap tam olsun ve başkasının hakkını da yememiş ol..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5