İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

toplist için hosting arıyorum Acil

hotr1de

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eski hosting'imin hdd'si yandığından dolayı zor durumdayım ve hosting arıyorum

toplist olduğu için yüksek cpu harcar bu yüzden çoğu server kaldırmıyor geçen sefer pr4 3000 mhz 1024 ram 'li bir server vardı kaldırmamıştı bu yüzden xeon işlemci 2048 ram yada daha üstü özellikleri olan bir serverda hosting arıyorum ( belki daha düşük özellik olabilir eğer az site barınıyorsa )

500 mb 50 gb bw yeterli şimdilik tekliflerinizi bekliyorum

ödeme eft garanti olcak.. ( garantiniz yoksa ödemeyi yapıp dekont'u yollarım size yine bugün açarsınız hesabı öylede olabilir )

hotr1de

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hdd yanmamış server sahabi sanırım yanlış bilgi verdi o yüzden değiştirmeye gerek kalmadı başlık kilitlenebilir ama yinede xeon işlemci , 2048 ram ve üstü server'a sahip hosting firmaları pm den yada buradan sitelerini yazabilirmi lazım oluyor çünkü bir sorun olduğunda direk onlarla irtibata geçerim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5