İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Toplist için hosting arıyorum

hotr1de

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Toplist sitemi karşılıyıcak ve 1 hafta deneme süresi verebilcek, aynı zamanda uygun fiyat vercek birilerini arıyorum önceden dreamhost, resellerzoom, hostgator gibi yerlerdeydi çok başım ağrıdı... yani artık başım ağrımasın istiyorum toplist'e zaten 250 civarı hiti var..

ortalama 100 mb alan 50 gb bw yeterli olur sanırım

uygun fiyatlı tekliflerinizi bekliyorum, en uygun fiyat veren ve güvenilir birinden alcam hosting hizmeti...

ZApToR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
HM - Hosting Merkezim yayın hayatının 3. ayında olduğu şu günlerde fiyatları her keseye uygun belirlemiştir.Sunucularımızda barındırdığımız toplist siteleri referanslarımız arasında mevcuttur.Kalite+Hız=Fiyat farkını bizle yaşamanız dileğiyle.:)

Detaylı İletişim Bilgileri için Tıklayın !
Referans Bilgileri için Tıklayın !
Msn/Mail 7/24 saat kesintisiz destek : destek (at) hostingmerkezim.com

Dipnot: Reseller paketlerimizde; 3 + 9 Aylık Ödeme imkanı mevcuttur.

Web : HM - Hosting Merkezim | Hosting & İnternet Hizmetleri

Hosting Merkezinden Alınır ..!

Saygılar;

hotr1de

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir arkadaşla anlaştık bir sorun olursa tekrar dönerim size sağolun ilginiz için

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5