İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Toplist Kalktı Forumdan Sogdum...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mustix68

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Merhaba arkadaşlar yönetimin vermis oldugu kararla toplist kalmıs.. yönetime neden kaldırdın deme hakkımız yok.. 1-2 arkadas konu acmıs yönetimdeki arkadaşlar saçma bişeydi deyip geçmişler zaten yeni mesajlar onun işlevini yapıyo ne gerek demişler.. desinler de bu bölüm söz sende bölümü ve simdi söz bende toplist kalktı kalkalı valla forumdan sogdum google corum da 1. sırada yer imi 10 dakkada bi girer son konulara bakar cıkardım simdi yeni mesajlara tıklandıgında up uzun bi liste.. foruma girmek gelmiyo ya icimden.. yönetimden bi istegim ricam.. tabi mümkünse.. forum.iyinet.com/toplist seklinde bari kalsada girip ordan baksak.. cidden bu sekilde icim kararıyo siteye girdikce.. )
Dip dip Not: Yönetimden arkadaşlar neden açtın konu kapatılmıştı diyebilirler.. haklıdırlar ama söz bende oldugu icin rahatca dile getirmek istedim harbiden icim bunaldı..:ağla::ağla::ağla::peh:

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
mustix top10 yerine yeni birşeyler deneyeceklermiş. önce bir nasıl olacak bakalım. beğeniriz belki. yeniliklere açık olmak lazım. sonra beğenmezsek yine olmadı deriz.

S

Swat

Misafir
Bu konuda yönetimden gerekli açıklama geldi. Anasayfa'nın açılmasını etkilediği için kaldırıldı diye. Yani tamamen teknik olarak bi sorun teşkil ettiği için kaldırıldı.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Evet, ana sayfanın açılmasını istedik, daha sonra toplist yerine en çok beğeni alan konuları yerleştireceğiz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5