İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Toplist Scripti Yazdırmak İstiyorum

mayhem

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Merhaba Arkadaslar Fazla Pahalı Olmamak Şartı İle Bir Script Yazdırmayı Düşünüyorum PHP Tercihimdir.

Ortalıktaki Scriptler İçin Ödeme Yapmam Sonuçta Bende Template Değiştirir Ben Yaptım Derim Ama Başkasının Emeği Sahibinden Başkasına Yar Olmaz..

Not : Scripti Şu Anda Ücretini Karşılayamam Ama 1 Ay Sonra Max 250ytl ye kadar verebilirim. Tam Fiyatlarını Bilmiyorum Ne Kadara Yapılıyor Ama Tam Anlamı İle İstedigim Gibi Birşey Olursa İstediginiz Ücretlede Anlaşabilirizde.

Saygılar. PM lere Hemen Cevap Veremeyebilirim..

oneself

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaslar Fazla Pahalı Olmamak Şartı İle Bir Script Yazdırmayı Düşünüyorum PHP Tercihimdir.

Ortalıktaki Scriptler İçin Ödeme Yapmam Sonuçta Bende Template Değiştirir Ben Yaptım Derim Ama Başkasının Emeği Sahibinden Başkasına Yar Olmaz..

Not : Scripti Şu Anda Ücretini Karşılayamam Ama 1 Ay Sonra Max 250ytl ye kadar verebilirim. Tam Fiyatlarını Bilmiyorum Ne Kadara Yapılıyor Ama Tam Anlamı İle İstedigim Gibi Birşey Olursa İstediginiz Ücretlede Anlaşabilirizde.

Saygılar. PM lere Hemen Cevap Veremeyebilirim..

tam olarak ne istediğini p.m ile anlam ve ifade edebilirsen yardımcı olup olamayacağım konusunda bilgi dönüşü yapabilirim ..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5