İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Toplist scripti

raptor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
forumda baya sorulmuş ama, site ekleyenlerin girip gelen ve giden ziyaretçilere bakabileceği ve php olan fazla sistem kaynaklarını kullanmayan toplist scripti arıyorum.Her yer toplist sitesi dolu ama benim yapacağım sadece belli bir bölüm siteyi alabilecek listeye, önerileriniz nelerdir.Paralı veya parasız ??

Alexis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Ücretsiz olarak ben aadvark'tan sonra phpFaber TopSites denedim ve ücretsizler arasında kayda değer buldum.

Ancak ücretliler arasında elbette çok daha mükemmeleri vardır.

raptor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teşekkürler verdiklerinizi bi inceleyeyim liste100.com un scripti sizemi ait DeviLLe

ayrıca ücretli olanlardan beğendiğiniz varsa sayın alexis, pm atabilirmisiniz rica etsem..

DeviLLe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
raptor : liste100 scriptini bi arkadaşımızdan satın almıştım domain+script olarak ama hiç kullanmaya fırsatım olmadı. bu yüzden satabilirim.ilgilenirseniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5