İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Toplist ve Oyun Sitesi Yapacak !

CiNoVa44

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam
İki tane Toplist(aynı olabilir) bi tanede flash oyun sitesi yaptıracaz..Yapabilecek pm atsın ve fiyatlarını yazsınlar..uygun fiyat bekliyorum..sonradan düzenlenmiş hazır scriptler olabilir

tşkler

P

phoenix

Misafir
sen interneti birakmiyormuydun ? bir satis yaparken oyle demistin benimde ilgimi cekmisti? simdi fikirmi degistirdin?

CiNoVa44

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet öyle bu sistem için..burada üyeliği yok konuyu ben açtım

dikkatimi çekti bu forumda bazı şeyler herkese(bazıları hariç) o kadar batıyo ki..illa bişeyleri birileri bozmaya çalışıyo..

ErsaT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Toplist scripti ne şekilde olacak ? örneklendirme yaparsanız yardımcı olabilirim

CiNoVa44

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hareketlerinde hic tutarlilik yok bence kendini bi kontrol et

bu forumda kime sorduysam herkesin konusunu kirletiyosun bırak ya..yeter..millet işini yapsın arkadaşıma yaptırıyorum diyorum..alla alla..diğer arkadaşlar kusura bakmayın tekliflerinizi yazın..

"ersat" msnde görüşelim.

H

HoBaa

Misafir
CiNoVa44' Alıntı:
bu forumda kime sorduysam herkesin konusunu kirletiyosun bırak ya..yeter..millet işini yapsın ıma yaptırıyorum diyorum..alla alla..diğer kusura bakmayın tekliflerinizi yazın..

"ersat" msnde görüşelim.

eleştrileri kaldırabilmediğin sürece ilerleyemezsin.Evet son dönemde Özellikle yasakpara scripti olayından söyle bir bir tepkinin gelmesi arkasından birileri internetı bırakıcam deyıp 2 tane script yaptırtma talebin sonucu Bencede kendine çeki düzen ver.

Ayrıca Dloob herkesin konusunu kirletebilir.Bence sen forumu kirletiyosun.

edit : Kirlenmek güzeldir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5