İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Toplist yada dizin siteleri

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Arkadaşlar selam;
Şimdi bir sipariş vardı elimde fakat vazgeçildi, düzgün bir domain ile site ekle kelimesinde ortalama 15 gün içerisinde google da ilk sayfada olacak bir domain ve siteye ne kadar ödersiniz?
Bu konuda uğraş veren toplist ve dizin siteleri olan arkadaşlar var bu yüzden soruyorum...
Çalışma başlamış bulunuldu fakat sonradan vazgeçildiği için boşa gitmesinide istemiyorum, eğer düzgün bir teklif gelir ise devredeceğim domaini ve siteyi...

Tahminlerime göre istatistikler şu şekilde olacaktır;
Site ekle kelimesinde ilk sayfada olacaktır büyük ihtimalle girişi 2. sayfa olabilir ama sonradan ilk sayfayı alacaktır.
ilk pr güncellemesinde min 3 max 5 pr değeri olacaktır...

Tahmini olarak bir rakam istiyorum çünkü ben toplistlerle falan uğraşamıyorum...
Değmez uğraşmaya boşver dersenizde iptal edicem işlemleri : )

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Arkadaşlar adresi şu an vermek istemiyorum pm yazan arkadaşlara verdiğim cevapta aynıdır, amacım şu an için fikir edinmek...

Adresi şimdilik vermek istemiyorum ama bahsettiğim istatistikler doğrudur, domainde phpld kurulu fikir edinmek için açtım başlığı dediğim gibi 15 gün sonra en fazla ilk yada ikinci sayfada kendini gösterip daha sonra birinci sayfaya çıkacaktır, dizin içerisinde herhangi bir spam vs. site yok hatta hiç site yok denilebilir daha tamamen google kaynaklı olsun istedim hit ve eklenen siteler...
adsense falanda koymak istemiyorum adsense nin bu tür sitelere nasıl baktığını pek bilmiyorum içerik olmadığı için...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5