İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Toplist Zinciri Açıldı, 1 Gönderi İle 15 Topliste Eklen ( Dmoz, G-D Prli)

freebet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Evet arkadaşlar duyduğunuz gibi toplist zinciri açtım :)

Sadece 1 Gönderi ile 15 Topliste otomatik eklenin.

Bu toplistlerler arasında Dmoz kayıtlıları Google Directory Kayıtlıları Pageranklıları vardır.

Moderatör tarafında düzenlendi:

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bütün verdiğin siteler zaten ilk domaine yönlendirilmiş yani sadece ilk siteye eklenmiş olur sitemiz ve bununda şok şok diye yazılıcak bi yanı yok burdaki insanları kandırmak bu kadar kolay değil herkez neyin ne olduğunu biliyor bu yüzden yazdığınız yazılarda yanıltıcı ifade kullanmayınız

freebet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bütün verdiğin siteler zaten ilk domaine yönlendirilmiş yani sadece ilk siteye eklenmiş olur sitemiz ve bununda şok şok diye yazılıcak bi yanı yok burdaki insanları kandırmak bu kadar kolay değil herkez neyin ne olduğunu biliyor bu yüzden yazdığınız yazılarda yanıltıcı ifade kullanmayınız

Arkadaşım kimseyi kandırdığım yok, hepsi aynı sql u kullanmakta, aardvark ta url bilgisi sql da olduğu için hepsi aynı site gibi gözükmekte. 15 toplist yalanmı söylüyorum yani.
Sen bi topliste 16 domain ekle sende de şok diye ağzını kapatanmı var.

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşım kimseyi kandırdığım yok, hepsi aynı sql u kullanmakta, aardvark ta url bilgisi sql da olduğu için hepsi aynı site gibi gözükmekte. 15 toplist yalanmı söylüyorum yani.
Sen bi topliste 16 domain ekle sende de şok diye ağzını kapatanmı var.

uuuu sen ne zekimişsin ya bi topliste 16 domain eklemek çok büyük marifet değil sonuçta ortada tek bir site var.scriptteki linklerde tek siteye gidiyor yani hiç bir faydası olmaz sitelerimiz için

freebet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
uuuu sen ne zekimişsin ya bi topliste 16 domain eklemek çok büyük marifet değil sonuçta ortada tek bir site var.scriptteki linklerde tek siteye gidiyor yani hiç bir faydası olmaz sitelerimiz için

Bu son cevabım bidaha ne yazarsan yaz cevap vermeyeceğim, sende gel 15 toplist kur bi kod karşlığında eklet 3 Dmoz ve google dir listed li dahil olsun içinde pageranklılarda dahil olsun, sen sadece park et hatta birbirine ondan sonra konuş.

niye insanların yaptığı şeylere çamur atıyonuzki, sende toplistcisinde dokundumu böle birşey yapmam.

Son.....

oyun52

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
4 tane site ekledim arkadaşım tümündeki mail alanları admin@oyun52
onaylarsan sevinirim

freebet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Onaylar otomatiktir arkadaşlar.

+ Zincire Pagerank 3 yeni bir toplist daha katılmıştır. www.orkut.name pr3

Daha önce ekleyenlerin linkleri bundada otomatik yayınlanacak.

tatu77

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kiz-oyunlari.org ve araba-oyunlari.org 2 site ekledim verilen kodu da oyuncu32.blogspot.com adresine ekledim onaylarsan sevinirim

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
:D Valla sendenmi yoksa en son yaptığım değişikliktenmi bilmiyorum ama ekledikten sonra hit 100 den 600 e çıktı.

mechulsun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kodunuzu eklicektim ama kodu beğenmedim. Forum filan sııştırmışsın

NeLph

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bunu hazırlayanın ellerine kollarına sağlık

yanlız sormak istediğim bişey var bu kodu eklediğimiz siteye değilde başka bir sitede eklesek kabul olunuyor mu ?

cumle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yalnız site acılmıyor ekleme yapıcam bi turlu acmıyor. toplist eklememde bana yardımcı olurmusunuz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5