İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

#####TOPLİSTE DAMPİNG 50 Milyona AkrepList Scripti********

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet yanlış duymadınız akrep listin kendine has admin ve kullaniciya ozgu ozelliklerin bazilari kiripilarak hazirlanmis versiyonu sadece ve sadece 50 milyon turk lirasi.
bu haliylen bile bir cok topliste bulunmayan bircok ozellige sahibiz arkadaslar.
gelin konusup anlasalim.
icq 13441303
mail:[email protected]
www.akreplist.sayfasi.com

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadasim bedavaya filan vermem,
bu sekilde bi strateji izlememin sebebi ise cogu kisi gelismis bi script istemiyor,o yuzden bu tip kisilere daha yalin ozelliklere sahip bir script vermek istedim,bu yuzden 50 milyona daha yalin ama toplist islevselliginden birsey kaybetmemis bir script oneriyorum.
evet arkadaslar 50 milyono bir toplist sitesine sahip olup daha sonra reklamlar ile bunun kat katini kazanabilirsiniz

S

-Shadow-

Misafir
mesele o değil.... piyasayı mahvettiniz... iki kod bilen 50-100 milyona script satmaya başladı... ayıptır ya. bu işten ekmek yiyen var. emek veren var...

S

sonson

Misafir
Gercekten değeri bu mu? bence daha fazla. baktım güzel script ama bu fiyata vermemelisiniz. çok kişi alacağını mı düşünüyorsunuz. Hayır. Bir tane yapın tam yapın bir tane dahi satsanız tam satın tam kazanın. fiyatıda kendi gibi kaliteli olmalı.

Kaliteofisi.com

AkrepList' Alıntı:
arkadasim bedavaya filan vermem,
bu sekilde bi strateji izlememin sebebi ise cogu kisi gelismis bi script istemiyor,o yuzden bu tip kisilere daha yalin ozelliklere sahip bir script vermek istedim,bu yuzden 50 milyona daha yalin ama toplist islevselliginden birsey kaybetmemis bir script oneriyorum.
evet arkadaslar 50 milyono bir toplist sitesine sahip olup daha sonra reklamlar ile bunun kat katini kazanabilirsiniz

M

mguveli

Misafir
Beleşe yada çok ucuza script her zaman iyi midir?
Ya da pahalıyamı.
Önemli olan programı yazandan sürekli destek alabilmektir.
Bu durumda onun talep edeceği rakam bu işi fiyatıdır.
İtiraza gerek yok.

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben destek veririm,iki kod da bilmiyorrum.
esas isimi bilseniz ucuklarsiniz,hobi olarak yapiyorum bu isi,ama beles de vermem.
kodun degeri cok daha fazla.ama ben herkesin nasiplenmesini istiyorumç
hem kaliteli hem ucuz politikam bu.boylece iyiler ayakta kalicak zayiflar ve kotuler cekilecek bu isten

S

-Shadow-

Misafir
ismini verde uçuklayalım... madem öyle... sen bu işi hobi olarak yap... kimse sana bişey diyemez... ama finansal açıdan bakma ok?... bu işe emek vereni var. ekmek yiyeni var... kimsenin hakkına tecavüz edemezsin. Gerçi bu memlekette herkes her işi yapıyor.. daha doğrusu yaptığını zannediyor...

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadasim bu isi benden iyi yapabiliyorsan konusursun aksi halde sus,otur yerine.
ben sizlerden daha iyiysem piyasayi yonetirim,millet de boylece ucuz ve kaliteli bir is almis olur.dandik ise para yatirmaz boylece.
guveniyorsan scriptine indirirsin fiyatini,piyasayi sen yonetirsin.
guclu ve kaliteli is yapanlar ayakta kalir....

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
HERKEZ KADAR EMEK BENDE VERİYORUM BU İŞE.....
hatta daha cok......

T

türkelit

Misafir
http://www.xxxxx.com/xxxx/xxxx.zip (YANLIŞ ANLAŞILMADAN DOLAYI ADRESİ SİLİNMİŞTİR)
Hem tekil sayıyor hem çoğul..hem geleni hem gideni.
örn.: www.turkelit.net (reklam sanmayın..)
Birazcık php bilgisi olanda harikalar yaratabilir bu scriptten.

Parayla script satan arkadaşlar yanlış anlamayın size karşı birşeyim yok kesinlikle.Satın 'gerçekten'! Hatta binlercesini satın !!İnanınki sevindirir beni bir Türkün Başarılı olması...
Amaa..aması şu:Script satan arkadaşlara..Arkadaşlar inanınki script yazılımı konusunda gerçekten bizim Türkler süper.. yani sizler.bilhassa Toplist scriptleri ve bilhassa php ve asp da.
Toplist scriptleri yapımında internette Türklerden iyi sini bilmiyorum.
Satmanızada karşı değilim ama önce isim yapmayı deneseniz ve ondan sonra satsanız inanınki daha fazla satarsınız.
Hotscripts i herkez bilir...bir bakın orada download edilen toplist scriptlerine ...Yani demek istediğim çıkarın scriptin bedava version unu
ingilizce filan,ekleyin hotscripts gibi yerlere..önce isim yapın (tüm internette) haa ..aradada çıkarın scriptin ücretli versionunu...satmak istediğinizin belki iki katını satarsınız.
Çünkü Hotscripts gibi yerlerde sunulan ücretli ve icretsiz scriptleri ikiye katlar sizlerin yaptığı scriptler.
Ama önce isim yapmaya çalışın lütfen.Lütfen yanlış anlamayın..sizin iyiliğiniz için diyorum vallahi.
Beni olduğu gibi tüm Türk insanını sevindirir Hotscripts gibi yerlerde Sizlerin ürünlerini görmek .
Bir numara olursunuz!! Satma işini ikinci planda bıraksanız.(SATMAYIN DEMİYORUM...İKİNCİ PLANDA DİYORUM)

S

-Shadow-

Misafir
arkadaşım. neden başka bir topic açmıyorsun. ayıp olmuyor mu? adam açmış burada reklam yapıyor. çok mu zor yeni bir topic açmak?

T

türkelit

Misafir
Özür Dilerim...Bende adamın iyiliği için yazdım zaten arkadaşım.
Belki yukarıdaki mesajın üst kısmı yanlış oldu(üst kısmını sileceğim)ama inanki bir ard niyet değildi benimki..

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
akreplist scripti 2001 yillarindan beri bu camiada ve az cok da akrep listi artik herkez taniyor,senin dedigin de zaten proje asamasin da yakinda akreplist sakis sakir kredi karti ile satilir olcak hemde cok uygun fiyata ve de her dilde...

camur atanlar once camur attiklari adami arastirsinlar sonra atsinlar camuru...

T

türkelit

Misafir
Haydaaaa ?? Çamur atmak gibi bir niyetim yoktu vallahi..
(..Hatta bu konu açılmadan öncede araştırdım..Sebebi çamur atmak içinmiydi acaba ??)
Belki ilk Mesajıma yanlış giriş yaptığımdandır herhalde...
Sileyim Barii

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5