İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

toplistler

W

wow_cek

Misafir
arkadaşlar ikinci dereceden alan adlarını kabul eden toplistler varsa isimlerini verebilirmisiniz

Majestic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
walla bende anlamadım ama ücretsizlerimi demek istiyor acaba.. ama ne alaka onlarda kabul ediliyor iyinette ya da zirvede..

draligus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
geocities.com/alanadi
bunu soylemek istemisler sanirim..

SiteRehber.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"ikinci derece alan adi" derken sanirim yanlış bir cümle kurmuş veya yanlış ifade etmiş, ikinci derece alan adi demek şu demek; misal, .com.tr gov.tr mil.tr .... vs uzantili tum (alan adlari) domainler ikinci derece alan adlaridir. .com .net .org .biz .info .us .ws .mil .gov .... vs domainler ise birinci derece alan adlaridir.

.tr uzantili bir domain alabilseydiniz bu birinci derece alan adi olurdu :) fakat ne yazikki bu mümkün değil (nic.tr hariç :) )

I

iyiliste

Misafir
Benim anladigim kadari ile arkadas alt domainleri kabul eden toplist soruyor.
resim.arsivi.com
gul.cjb.net
gibi
Kabul etmeyen sayili toplist var zaten hemen hemen hepsi kabul ediyor.
Benim tavsiye edebilecegim iyiliste.net var.

tHm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
.com .net .org dışındaki tüm alan adları ikinci derecedir.

S

siberdevlet

Misafir
arkadaşlar toplistleri bulmak bu kadar zormu burada konuşuyoruz ortalık toplist dolu.

ayrıca majestic biraz saçma degilmi yolladıgı ın fazlasını alırsın daha inandırıcı reklam bul. şuan titan cıyız biz hey hey hey gel kardeş gel diyorsun. ama herşey fos. daha inandıcı açıklama yapta adam topliste kayıt olsun.

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hazırım tabı :) ama reklam yapmıom merak etme yapacak olsam bol bol yaardım buralara 1 ay oldu bak bakalım varmı reklam hehehe :) kendı knedıne ısım yapsın ıstıorum sıte o yuzde :)

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
relamı başka turlude yaparı mdostum ama konumuz bu değil polemığe girmeye gerek yok oyle diyosan oyledır bişey demıyorum...

T

türkelit

Misafir
:) Bugün gülmemiştim hiç..
yanlış anlama dazlakcom ... sadece siberdevlet in

daha ne olsun altta duran soyadın mı yorumu'nun yansıması.. tuhafıma gitti de..
seninle bir alakası yok !

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5