İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Toplu mail gönderme ?

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
serverım böyle birşeye destek vermiyor...300-400 tane yolluyorum sora hata almaya başlıyorum...sizler bu durumda neler yapıyorsunuz...kullanabileceğim 3. parti smtp server lar varmı?
NOT: spam için aramıyorum sitemin üyelerine bildiri yolluycam o kadar

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
hayır serverim windows.
arkadaşlar 6,124 webmaster arasında bi tek benmi üyelerime mesaj atmayı akıl ettim yaw :S

izuner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aldığınız hata nedir ? mailleri script ile mi atıyorsunuz . biraz açıklarsanız yardımcı olabilirlim

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
ya dostum scriptle falan alakası yok, yukarıda yazdım ya SERVER dan kaynaklı bir sorun...adamlar izin vermiyor böyle bir şeye o kadar. Outlook kullansanda aynı, webmail kullansanda scrip kullansanda...hepsinde aynı doğal olarak...
Ya cidden 6k adam toplu mail kullanmıyor hayret yaw :(

osmaniyeweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam bende smf kullanıyorum www.forumdenizi.net 6000 üyem var 500 den fazla e-mail gönderince sistem hemen hata veriyor , bende arkadaşınkı gibi bir şey arıyorum ama bir sonuç elde edemedim maalef

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Kesin çözüm için kendine bir VPS alman lazım. Shared bir hesapta 6000 üyeye mail atamazsın. Burda üyelerine mail atmak isteyen herkesin VPS ya da dedicatedı var.

İlla atmak istiyorsan üyelerin mail adreslerini veri tabanından çekip bir google / yahoo mail gurubu kurup ekleyebilirsin. Ordan istediğin kadar mail atarsın. Ama her üyenin davet mailine cevap vermesi lazım ki zaten cevap vermiyorlarsa istemiyorlar yani spam mail atıyorsun demektir.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
localhosta bir phptriad (apache mysql, mail sistemi falan geliyor toplu halde) kurup , mail sisteminden local mail tanımlarsanız ve cool sender bulup kurarsanız , doğru ayarları yaptıktan sonra local server üzerinden mail gönderebilirsiniz. domainine ait mail kullanırsan black liste düşebilirsin. local serverda kendi mail adresiniz için domain açıp email tanımlarsanız gene black liste düşer. sallama birşeyler açarsan göndermeme durumunda modemi resetleyip ip değiştirip ayrı email açıp gönderebilirsin.

fikir verdiğin için saol ancak tecrübeyle biliyorumki adsl üzerinden giden mailler çok kısa bir süre içinde bloklanıyorlar...
ancak her ne olursa olsun sanırım tek çözüm bu olsa gerek. mail server kurucaz başka çare yok üyelerin maillerinide lokelden farklı farklı domainler belirterek resmen spam yapıcaz artık :(

srndpty

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
toplu mail gönderimi hakkında

Merhaba arkadasim,

toplu mail gonderimi oldukca ciddi bir iştir, gonderdigin tum maillerin inbox kutularina gitmesini istiyorsan sertifikali gonderim ( dijital imzali)yapan bir firma ile calismandir.

hali ile blacklisti iplerden sertifikasiz gonderim yapan firmalara oranla fiyatlar daha yuksektir.ama gonderdiginiz mail gider

inbox mail marketing
http://www.inboxmailmarketing.com

Kesin çözüm için kendine bir VPS alman lazım. Shared bir hesapta 6000 üyeye mail atamazsın. Burda üyelerine mail atmak isteyen herkesin VPS ya da dedicatedı var.

İlla atmak istiyorsan üyelerin mail adreslerini veri tabanından çekip bir google / yahoo mail gurubu kurup ekleyebilirsin. Ordan istediğin kadar mail atarsın. Ama her üyenin davet mailine cevap vermesi lazım ki zaten cevap vermiyorlarsa istemiyorlar yani spam mail atıyorsun demektir.

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
Merhaba arkadasim,

toplu mail gonderimi oldukca ciddi bir iştir, gonderdigin tum maillerin inbox kutularina gitmesini istiyorsan sertifikali gonderim ( dijital imzali)yapan bir firma ile calismandir.

hali ile blacklisti iplerden sertifikasiz gonderim yapan firmalara oranla fiyatlar daha yuksektir.ama gonderdiginiz mail gider

inbox mail marketing
http://www.inboxmailmarketing.com

3 senelik konuda reklam yapmak da baya akıllıca.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5