İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Toplu makale alımı

alimali1942

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
200 kelimelik kendi cümleleri ile özgün makale yazabilecek arkadaşlar aranıyor. Toplu paket alımı yapılacaktır. Makaleler en az 200 kelime olacak, belirlediğim başlıklar (dekorasyon sağlık, moda) üzerinden yazılacaktır. 20 - 30 - 40 - 50 makale şeklinde paket halinde alım yapılacaktır. Örnek bir adet özgün yazıdan sonra anlaşma sağlanacaktır. Makaleler için ;
20 makale - fiyat
30 makale - fiyat
40 makale - fiyat
50 makale - fiyat
şeklinde pmlerinizi bekliyorum. Not: tekil alımlarda ve piyasada 200 kelimelik seo uyumlu makaleler için 2TL alınmaktadır. Lütfen göndereceğiniz tekliflerde fiyatta aşırıya kaçmayın ;)
Makalelerde;
-Özgünlük
-Türkçeye uygunluk
-İmla noktalama
gibi konularda özen göstermenizi isteyeceğim.Ödeme noktasında anlaştığımız arkadaştan ilk örnek alacağım. Ücretin yarısı iş yarısında diğer yarısı iş sonunda yapılacaktır. İşbank, şans oyunları tercihim, diğer bankalar eft geçilir.(Eft'de mesai saatlerinde ödeme geçiliyor)

Kabul edilmeyecek makale örnekleri:
Örnek 1

Örnek2

MertBulut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Pm gönderebilir misiniz? veya mertozbulut (at) hotmail (nokta) com mail yoluyla ulaşırsanız gün içinde kesinlikle cevaplarım

yesimguner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar
Uzun süredir makale yazımı yapıyorum yoğun olarak,,

Mobilya-çocuk eğitimi-çocuk oyunları-halı yıkama-beyaz eşya-hamilelik-kadın-iç çamaşırı-giyim vs birçok konuda yazı yazıyorum

150-200 kelime : 2 tl
250-300 kelime arası: 3 tl

Birlikte çalışabilmek ümidi ile

Hoşcakalın

acgenceli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Düzenli olarak makale yazarlığı yapıyorum. Her konuda makale çalışmasını son derece özgün ve titiz bir çalışmayla hazırlamaktayım.
Söz verilen tarihte size makaleyi ulaştırırım. Sağlık,moda, teknoloji, bilim, şans oyunları, yeme içme, mutfak, yemek tarihleri, eğitim, çocuk gelişimi vs güncel her konuda yazabilirim. Tekliflerinizi bekliyorum

alimali1942

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
20 makale - fiyat
30 makale - fiyat
40 makale - fiyat
50 makale - fiyat

şeklinde fiyat bekliyorum. Teknoloji (sadece android ve tablet pc konusu ve giyim elbise gelinlik konularında. )
200 kelimelik kaliteli bir makaleyi 2TL'ye yazan bir çok tanıdık mevcut, bu yüzden aynı fiyattan yazacaksanız + özelliklerinizi belirtmek zorundasınız, neden sizi tercih edeyim.

Bu fiyattan alacağım makalelerde anahtar kelime oranının %3 - %5 oranında olmasına dikkat ederim

sUstungag

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam makale fiyatında var olan en düşük fiyatı istiyorsunuz bununla da kalmayıp neden sizi tercih edeyim artı özellikler gösterin diye pişkinlik ediyorsunuz. Madem siz webmastersiniz, madem çalışıp kazanıyorsunuz öncelikle sizin bilmeniz gerekir; bir işi ne kadar çok ve/veya ne kadar uzun süre yaptığınız o işe harcadığınız emeğin miktarını değiştirmez. Siz "Bu fiyattan alacağım makalelerde anahtar kelime oranının %3 - %5 oranında olmasına dikkat ederim " diyorsunuz ama anlaşılan "makale nedir?" bi'habersiniz zira istediğiniz özelliklerde 100 kelime makalenin bedeli yaklaşık 3-4 TL arasındadır bu sebeple harcanılan emeğin miktarını bilmediğiniz için komik rakamlar teklif ediyorsunuz “bence” …

redblue7635

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
......

- - - -Güncellendi - - - - - -

sustungag, yorumunuz harika hocam, teşekkür ederim. size tamamen katılıyorum. iyi çalışmalar.

bilgili

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
konular güncel ise sizinle çalışmak isterim. dönüş yaparsanız sevinirim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5